Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1. septembrim. Romantiski! 16

Foto – Fotolia

Horoskopi 1. septembrim

Romantiski!

Auns

Diena būs veiksmīga saskarsmes un mīlestības jomā, kur valdīs miers un saskaņa. Romantisks noskaņojums un pārmaiņu gaidas palīdzēs atrisināt svarīgus jautājumus ar biznesa partneriem. Neskatoties uz to, ka iepriekšējās dienās, iespējams, piedzīvotas kādas nepatikšanas, tu jutīsies labi. Komunikācija ar pretējo dzimumu būs īpaši veiksmīga.

Vērsis

Ikdienas darbiem nebūt netraucēs romantiskais noskaņojums – tas radīs lielu enerģijas uzplūdu un cerīgu skatu nākotnē. Iespējams, attiecības ar draugiem vai radiniekiem nebūs vienkāršas, bet tu jau zini, ko no viņiem sagaidīt. Kardinālu lēmumu pieņemšanu vēlams atlikt, bet iepirkšanās būs veiksmīga un izdevīga.

Dvīņi

Šodien saskaņā ar planētām vari gaidīt sākumu jaunām romantiskām attiecībām vai patīkamu turpinājumu jau esošajām. Ikdienas burzmā var sarežģīties attiecības ar radiniekiem vai draugiem, bet tavas komunikācijas prasmes palīdzēs atrisināt visus pārpratumus. Izredzes tikties ar vecu mīlestību, ko ilgi neesi saticis. Mēģini šodien atturēties no visa, kas var kaitēt organismam, it sevišķi no alkoholiskajiem dzērieniem.

Vēzis

Diena būs veiksmīga, ja pratīsi sakārtot visus darāmos darbus, pienākumus un izklaides pēc prioritātēm. Ja kaut kam laika nepietiek, neuztraucies – tātad to varēja atlikt uz vēlāku laiku. Turklāt, iespējams, jau rīt šī lieta būs zaudējusi aktualitāti. Patīkami noritēs tikšanās ar sen neredzētiem draugiem. Vērts pieņemt uzaicinājumu nedēļas nogalē doties izbraukumā.

Lauva

Darbā kaitinās rutīna, bet jau pēcpusdienā pēc tās ilgosies kā pēc miera salas, jo radinieki vai ģimenes locekļi būs satraukti un prasīs visu tavu uzmanību. Mēģini viņiem palīdzēt, cik vien iespējams, bet tev jāsaprot arī, ka ir jautājumi, kurus var atrisināt tikai paši iesaistītie. Komunikācija ar pretējo dzimumu būs veiksmīga.

Jaunava

Diena labvēlīga svarīgu jautājumu risināšanai ar darba devējiem vai biznesa partneriem. Tavas spējas šodien tiks pienācīgi novērtētas un beidzot varēsi sākt gūt labumu no ilgākā laikā ieguldītā darba vai līdzekļiem. Lai turpmāko dienu laikā raizes nesagādātu veselība, vajadzētu jau savlaicīgi veikt profilakses pasākumus – pietiekama atpūta, vitamīni un svaigs gaiss ir īstā recepte šai dienai!

Svari

Pretrunīga diena: lai gan šobrīd lielas iespējas veiksmīgi atrisināt visas problēmas, tavi plāni var nesaskanēt ar apkārtējo cilvēku iecerēm. Mēģini nonākt pie kompromisa, atceries, ka atklātība un izrunāšanās par visu bieži vien padara lielas ķibeles par niecīgiem traucēkļiem. Labi sekmēsies visa veida kolektīvas aktivitātes.

Skorpions

Diena emocionālas atveseļošanās zīmē. Saule Skorpionā palīdzēs atrisināt daudz jau iesīkstējušas lietas. Skorpioni šodien būs īpaši šarmanti un, iespējams, paši būs pārsteigti, kādus panākumus gūs pie pretējā dzimuma. Ja tev jau ir stabilas attiecības, šāds pavērsiens var draudēt ar greizsirdības uzliesmojumu.

Strēlnieks

Ārā laiks, iespējams, pelēks un nomācies, bet Strēlniekiem sirdī spīd saulīte, un viņu labais garastāvoklis sasilda arī apkārtējos. Darbā turpini iesāktos projektus, kādu no tiem var izdoties veiksmīgi pabeigt. Šodien aizsāktās attiecības sola daudz prieka un panākumu nākotnē, turklāt tas attiecas gan uz darba, gan privāto dzīvi.

Mežāzis

Iespējams augstāk stāvošu personu atbalsts, ja izrādīsi iniciatīvu un ticēsi savām spējām. Tavu garastāvokli var pozitīvi ietekmēt tikšanās ar kādu sen neredzētu draugu, kurš izteiks interesantu priekšlikumu. Ieklausies, bet vēl nepiekrīti, jo tev, šķiet, ir par maz informācijas. Tu, kā jau praktiski noskaņotais Mežāzis, vispirms gribi skaidri saskatīt visus par un pret.

Ūdensvīrs

Dzīvības enerģijai ir tendence iet mazumā, tāpēc tavs uzdevums – parūpēties par tās atjaunošanos. Zvaigznes iesaka nodrošināt pienācīgu atpūtu, veselīgi līdzsvarotu ēdienkarti. Savukārt darbā un biznesā nepieciešams atrast sabiedrotos vai saprātīgi pārgrupēties, lai pabeigto iesāktās lietas līdz jaunā gada sākumam.

Zivis

Diena simbolizē dzīvesprieku, mīlestību un sapratni. Šķiet, no tavām debesīm vismaz uz laiku pazuduši itin visi mākonīši. Visgrūtākie jautājumi tiek atrisināti kā paši par sevi saprotami. Izdevīgi braucieni, tikšanās, kontakti visos līmeņos.

LA.lv

Par svarīgo