×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. decembris, 2017
Drukāt

Sertifikāts ar 1,5 miljonu lielu laimestu. Mareka pieredze ar interneta krāpniekiem (6)

Screenshot at 2017-12-17 09-16-31

Sertifikāts, kas apliecina, ka esat vinnējis 1,5 miljonus eiro – lai dabūtu savu laimestu jums vien šis tas jāizdara. Piemēram, jāpārskaita daži simti eiro par naudas piegādi. Diemžēl ir tādi ļaudis, kuri joprojām uzticas krāpniekiem un viņus nemaz nemulsina dažādi aizdomīgi sertifikāti un gluži neticami laimesti. Cerībā reiz kļūt bagāti, viņi ir gatavi atdot pat pēdējo naudu.

Šonedēļ, “neticama veiksme” piemeklējusi arī rīdzinieku Mareku. Rīgas iedzīvotājam izdevās laicīgi saprast interneta krāpnieku domu gājienu un neuzķerties uz izmestā āķa. Marekam pienācis paziņojums, ka e-pastu izlozē viņš laimējis lielu summu. Lai iegūtu laimestu – jāpārskaita sava artava.

Lai arī lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju saņemot šādas vēstules ir gana piesardzīgi un neuzķeras uz ļaundaru izmestā āķa, tomēr vismaz divas reizes gadā, interneta drošības speciālistiem nākas sastapties ar cietušajiem, kuri jau paspējuši pārskaitīt naudu, vai kā citādi, tikuši apkrāpti.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. nu nav jau nekāds jaunums tāda krāpšanās, bet ir viens jautājums- cik apdauzītam cilvēkam jābūt, lai kam tādam ticētu, zvanītu uz kaut kādām firmām, meklētu patiesību un vēl taisītu sižetu. Labāk pastāstījuši par citu krāpšanas veidu, kur sūtot preces ar Omnivu tiek stāstīts, ka samaksa jau pārskaitīta, bet no citas bankas, kas nav pārdevēja banka, tas ir jauns krāpšanās veids, kur daudzi uzķeras ne preces ne naudas, bet šitas jau sens kā pasaule- mantojums no Āfrikas prinča vai neticams laimests loterijā, kurā pat neesi piedalījies, kā kaut kam tādam var noticēt….

  2. man ari no no afrikas kautkur nak vestules ar lielam naudas summam bet piedraudu ar policiju ta vairs nesuta un pec laika jau citas vestules no cita adresata

  3. Man nācās izmēģināt kādu 4 -5 -cus AddBlocker -us, lai no tāda vai ļoti līdzīga tiktu vaļā.
    Kā tād ieviesās gan nezinu!

  4. Neesmu registrejusies iepazisanaas portalaa bet dazreiz sanemu dazadus naudas piedavajumus,piem,nomiris tuvinieks ASV un tml. Nekad neesmu sutijusi naudu jo zinu ka krapnieki.

  5. es jau sen esmu kluvis par kada Nigerijas un Zimbabves bojagajusa radinieku un man jau sen mantojuma stav, ja nemaldos, vairak par 50 milj.dolari, bet tikai lieta tada ka lai pie teim tiktu caur Western Union japarskaita zinama summina kadam fiktivam advokatam Nigerija.

  6. Nez ko sieva saka par to , ka Mareks ir piereģistrējies inbox iepazīšanās portālā ? 😀 Tiklīdz tur piereģistrējos , tā arī sāka nākt šādas vēstules kaudzēm vien … bet man ta sievas nav , es to varu atļauties 😀
    Ai , ai – tāda izgāšanās 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+