×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2017
Drukāt

Jelgavas vecpuišiem draud nopietnas nepatikšanas (17)

Ekrānšāviņš no videoEkrānšāviņš no video

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, pārbaudot informāciju par it kā nolaupītu personu vakar, 28.jūlijā, Jelgavā, Pasta ielā, konstatē, ka tā visticamāk ir nolaupīšanas imitācija, kas veikta kā vecpuišu ballītes joks.

Par notikušo sākta pārbaude.

Vakar, sociālajos tīklos tika ievietots kāda aculiecinieka uzņemts video, kurā redzams, kā vairāki vīrieši, tērpušies melnā apģērbā bez atpazīšanas zīmēm un maskās, no kādas automašīnas izvelk ārā vīrieti un to it kā nolaupa, aizvedot ar citu automašīnu.

Valsts policijai pārbaudot šo informāciju, jau vakar tika noskaidrota it kā nolaupītā vīrieša personība, kā arī tas, ka šajā dienā vīrietis ar draugiem atzīmējis vecpuišu ballīti. Lai gūtu pilnīgu informāciju par notikušo un pārbaudītu vai nodarījumā nav saskatāms likumpārkāpums, Valsts policijā uzsākta pārbaude.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

  1. Nezkāpēc visur tiek runāts par vienu aizturēto,bet filmā var redzēt divus?

  2. Lieta jānodot inspektoram Tutiņam!!! ?

  3. “Valsts policijā uzsākta pārbaude”…..Tās ir tās nopietnās nepatikšanas par ko raksta autors min virsrakstā? njaaa..panāca savu, rakstu izlasiju! 😀

  4. Ja šādā situācijā nejauši būtu gājis garām kāds speciālo uzdevumu armijnieks vai policists,tad “nolaupītājiem” būtu salauzti kauli un tad vairs smieklīgi nebūtu,arī garām ejošs cilvēks,kuram ir ieroča nēsāšanas atļauja un līdzi ierocis varētu atklāt uguni.

  5. Ko vēl idiotisku izdomās? Ir līgavas zagšana kāzu dienā…bet šādi…

    • Jaaa taa i, jauna tradicija. Tagad pirmskaazu dienaa jaanozog, liigavainis. O laba ideja,buus noteikti laba izpirkuma maksa,

  6. Ko vēl idiotisku izdomās? Ir līgavas zagšana kāzu dienā..bet nu šādi…

  7. Par Tukuma galvaskausu arī neticu.Pārbijusies sieviete citām teikusi sievietes galva nevis galvaskauss.

  8. Nepatikšanām vajadzētu draudēt tādam debīlam filmētājam, ja “cietušais” nav sūdzējies policijā !

Draugiem Facebook Twitter Google+