×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. oktobris, 2017
Drukāt

Skaudri secinājumi pēc traģēdijas Ventspils peldbaseinā (2)

1. Instruktors iesniedz atlūgumu

1no3
Foto no http://www.udensparks.lvFoto no http://www.udensparks.lv

Pēc traģēdijas Ventspils peldbaseinā, kad nodarbības laikā noslīka 4 gadus vecs bērns, Ventspils  domē īpaši izveidotā komisija nākusi klajā ar secinājumiem.

Ņemot vērā negadījuma smagās sekas, kam par iemeslu bijuši trūkumi instruktora darbā, komisija rosina Olimpiskā centra “Ventspils” vadībai atstādināt vecāko peldēšanas instruktoru, tomēr viņš pats jau 4.oktobrī iesniedzis atlūgumu. Tāpat komisija rosina Olimpiskā centra “Ventspils” dalībnieku sapulcē izvērtēt olimpiskā centra  amatpersonu atbildību.

Uz laiku rosināts pārtraukt peldētapmācību nodarbības, bet, tās atsākot, nodrošināt ne vairāk kā 12 audzēkņu atrašanos vienā peldbaseina celiņā (ne vairāk kā viens bērns uz 5 m2), kā arī vismaz 2 atbilstoši kvalificētu personu klātbūtni peldēšanas nodarbībā.

Mazajā baseinā turpmāk plānots izvietot dziļumu atzīmes ar bildēm/piktorgrammām, lai bērniem tās būtu uztveramas. Tiks nodalīta baseina dziļā un seklā daļa. Turpmāk būs aizliegts aizvērt žalūzijas un balkona durvis, lai nodrošinātu iespēju vecākiem redzēt savus bērnus.

Publicējam pilnu pašvaldības komisijas atzinumu pēc traģēdijas.

  1. Instruktors iesniedz atlūgumu
  2. Secinājumi un ieteikumi
  3. Plānotie uzlabojumi

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Uzskatu, ka Boitmanim ir jāatkāpjas no sava amata, jo nejau instruktors nosaka ar cik bērniem viņš strādās, bet gan vadība. Uzskatu, ka arī vadību ir jāsauc pie atbildības, nevar visu laiku vainīgs būt tikai ”melnstrādnieks”.

  2. UZREIZ KOMISIJAS SALASAAS KAD KAUT KAS NOTIEK ,MAN JAUTAAJUMS VAI TAI KOMISIJAI NEBIJA JAU JAASTRADAA PIRMS VISPAAR ATVERA BASEINU ?

Draugiem Facebook Twitter Google+