Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
16. maijs, 2016
Drukāt

Par 93,4 miljoniem eiro pārdod tirdzniecības un izklaides centru “Riga Plaza” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par 93,4 miljoniem eiro tiek pārdots tirdzniecības un izklaides centrs “Riga Plaza”, liecina informācija uzņēmuma “Plaza Centers NV” mājaslapā.

“Riga Plaza” tiek pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.

“Plaza Centers NV” savā paziņojumā darījumu skaidro ar stratēģiju pārorientēt savu portfeli uz vairāk fleksiblu un lielākus ienākumus nesošu īpašumu, kā arī ar nolūku samazināt kompānijas parādus.

Darījuma pilnīga pabeigšana plānota tuvākajos mēnešos. Pēc šī darījuma “Plaza Centers NV” varēs pilnībā atmaksāt banku aizdevumu 55 miljonu eiro apmērā.

Kā ziņots tirdzniecības centrs “Riga Plaza” tika atklāts 2009.gadā. Ēkas projekta autors ir SIA “Projektēšanas birojs “Arhis”, bet būvniecību veica būvfirma “Re&Re”.

“Riga Plaza” projektu kopīgi īstenoja uzņēmumi “New Century Holdings” un “Plaza Centers NV”, kurš attīstījis vairāk nekā 30 līdzīgu centru Ungārijā, Čehijā, Polijā, Slovākijā, Rumānijā, Izraēlā un citās valstīs.

Projektam finansējumu piešķīra trīs bankas – AS “SEB banka”, “MKB Bank Zrt” un AS “UniCredit Bank”.

Centra būvniecībā projekta attīstītājs SIA “Dīksna”, kura dibinātāji ir “New Century Holding” un “Plaza Centers NV”, ieguldījis ap 100 miljoniem eiro.

Centra kopējā platība kopā ar autonovietni ir 90 000 kvadrātmetri, bet iznomājamā platība – 49 000 kvadrātmetri. Centrs atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā, pie Salu tilta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.
    Nez’ kāpēc nosaukums netiek atklāts?

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+