Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
16. maijs, 2016
Drukāt

Par 93,4 miljoniem eiro pārdod tirdzniecības un izklaides centru “Riga Plaza” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par 93,4 miljoniem eiro tiek pārdots tirdzniecības un izklaides centrs “Riga Plaza”, liecina informācija uzņēmuma “Plaza Centers NV” mājaslapā.

“Riga Plaza” tiek pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.

“Plaza Centers NV” savā paziņojumā darījumu skaidro ar stratēģiju pārorientēt savu portfeli uz vairāk fleksiblu un lielākus ienākumus nesošu īpašumu, kā arī ar nolūku samazināt kompānijas parādus.

Darījuma pilnīga pabeigšana plānota tuvākajos mēnešos. Pēc šī darījuma “Plaza Centers NV” varēs pilnībā atmaksāt banku aizdevumu 55 miljonu eiro apmērā.

Kā ziņots tirdzniecības centrs “Riga Plaza” tika atklāts 2009.gadā. Ēkas projekta autors ir SIA “Projektēšanas birojs “Arhis”, bet būvniecību veica būvfirma “Re&Re”.

“Riga Plaza” projektu kopīgi īstenoja uzņēmumi “New Century Holdings” un “Plaza Centers NV”, kurš attīstījis vairāk nekā 30 līdzīgu centru Ungārijā, Čehijā, Polijā, Slovākijā, Rumānijā, Izraēlā un citās valstīs.

Projektam finansējumu piešķīra trīs bankas – AS “SEB banka”, “MKB Bank Zrt” un AS “UniCredit Bank”.

Centra būvniecībā projekta attīstītājs SIA “Dīksna”, kura dibinātāji ir “New Century Holding” un “Plaza Centers NV”, ieguldījis ap 100 miljoniem eiro.

Centra kopējā platība kopā ar autonovietni ir 90 000 kvadrātmetri, bet iznomājamā platība – 49 000 kvadrātmetri. Centrs atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā, pie Salu tilta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.
    Nez’ kāpēc nosaukums netiek atklāts?

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+