Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
16. maijs, 2016
Drukāt

Par 93,4 miljoniem eiro pārdod tirdzniecības un izklaides centru “Riga Plaza” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par 93,4 miljoniem eiro tiek pārdots tirdzniecības un izklaides centrs “Riga Plaza”, liecina informācija uzņēmuma “Plaza Centers NV” mājaslapā.

“Riga Plaza” tiek pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.

“Plaza Centers NV” savā paziņojumā darījumu skaidro ar stratēģiju pārorientēt savu portfeli uz vairāk fleksiblu un lielākus ienākumus nesošu īpašumu, kā arī ar nolūku samazināt kompānijas parādus.

Darījuma pilnīga pabeigšana plānota tuvākajos mēnešos. Pēc šī darījuma “Plaza Centers NV” varēs pilnībā atmaksāt banku aizdevumu 55 miljonu eiro apmērā.

Kā ziņots tirdzniecības centrs “Riga Plaza” tika atklāts 2009.gadā. Ēkas projekta autors ir SIA “Projektēšanas birojs “Arhis”, bet būvniecību veica būvfirma “Re&Re”.

“Riga Plaza” projektu kopīgi īstenoja uzņēmumi “New Century Holdings” un “Plaza Centers NV”, kurš attīstījis vairāk nekā 30 līdzīgu centru Ungārijā, Čehijā, Polijā, Slovākijā, Rumānijā, Izraēlā un citās valstīs.

Projektam finansējumu piešķīra trīs bankas – AS “SEB banka”, “MKB Bank Zrt” un AS “UniCredit Bank”.

Centra būvniecībā projekta attīstītājs SIA “Dīksna”, kura dibinātāji ir “New Century Holding” un “Plaza Centers NV”, ieguldījis ap 100 miljoniem eiro.

Centra kopējā platība kopā ar autonovietni ir 90 000 kvadrātmetri, bet iznomājamā platība – 49 000 kvadrātmetri. Centrs atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā, pie Salu tilta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pārdots globālam investīciju fondam, kura nosaukums netiek atklāts.
    Nez’ kāpēc nosaukums netiek atklāts?

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+