×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2012
Drukāt

Par Alisas slepkavību uzzinās pasaulē


slepkaviba_52

Stāsts par Lielbritānijā nogalināto Latvijas valstspiederīgo Alisu Dmitrijevu izraudzīts par visā pasaulē populārā ASV žurnāla “People” šīs nedēļas galveno numura tēmu, un meitenes fotogrāfija rotā žurnāla vāku.

 

Slavenību dzīvei veltītā žurnāla šīs nedēļas numurā, kas iznāks piektdien, sola stāstīt par “Karalisku mistēriju. Slepkavību pilī”. Izdevums pat pieļauj, ka meitenes līķi īpašuma teritorijā atradis kāds britu karaliskās ģimenes pārstāvis. “People” ir viens no lielākajiem ASV izklaides ziņu medijiem, un tā drukātā izdevuma iknedēļas metiens ir 3,74 miljoni. Savukārt žurnāla interneta vietne ir trešais populārākais izklaides ziņu portāls ar 13,5 miljoniem lasītāju.

Vakar tika saņemta ziņa, ka Lielbritānijā atrasts nogalināts latvietis Arvīds Skrinka, kurš kopš decembra beigām bija pazudis, vēsta britu mediji.

Par 25 gadus vecā Skrinkas pazušanu policijai ziņots 27. decembrī Skantorpā. Otrdien kādā laukā netālu no Greitlimberas atrasts vīrieša līķis, kas pagaidām vēl nav oficiāli identificēts kā Skrinka, bet policisti uzskata, ka tas ir pazudušais vīrietis. Saistībā ar atrasto līķi uzsākta kriminālizmeklēšana par slepkavību.

Aizdomās par saistību ar slepkavību vietējā policija aizturējusi divus 24 un 26 gadus vecus vīriešus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+