×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. decembris, 2014
Drukāt

Par braukšanas apstākļiem Rīgā gādā vairāk nekā 30 tehnikas vienības (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Traktors tīra sniegu Merķeļa ielā.

Kopš vakardienas plkst.19.30, kad Rīgā sākās intensīva snigšana, galvaspilsētas ielās un uz tiltiem strādā vairāk nekā 30 tehnikas vienības, lai attīrītu brauktuves no sniega un kaisītu ar pretslīdes materiāliem, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Kā apgalvo Rīgas domes Satiksmes vadības centra pārstāvji, transportlīdzekļu pārvietošanās pilsētā ir atbilstoši laikapstākļiem – nedaudz lēnāka kā ierasts, taču būtiski apgrūtinājumi nav novēroti.

Satiksmes departaments aicina autovadītājus, novietojot automašīnu ielas malā, pārliecināties, vai tai garām var izbraukt sniega tīrīšanas tehnika. Tāpat departaments lūdz autovadītājus būt saprotošiem un atsaucīgiem, kad sniega tīrītāja vadītājs lūdz pārvietot automašīnu, lai tehnika var izbraukt un notīrīt ielu.

Tāpat departamenta pārstāvji norāda, ka pretslīdes materiāli samazina brauktuvju slīdamību, taču sniega un sala laikā jārēķinās ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un garāku bremzēšanas ceļu. Līdz ar to vadītāji aicināti ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cik tas ir vairāk nekā 30 vienības? 31 vai 276?

  2. Pa visu Rīgu?
    Smieklīgi.
    Tāpēc jau tās “vienības” nekur neredz.

Draugiem Facebook Twitter Google+