Kultūra
Teātris un kino

Par sirdī jauniem pensionāriem. Pirmizrādi piedzīvo Rūdolfa Kugrēna “Plezīrs”0

Foto: Alfrēds Ulmanis

Nedēļas nogalē kinoteātrī “Splendid Palace” pārpildītā zālē pirmizrādi piedzīvoja komiķa Rūdolfa Kugrēna jaunākā stāvizrāde “Plezīrs”.

Šajā izrādē Rūdolfs padziļināti pievērsies cilvēku savstarpējās komunikācijas pētniecībai. Daloties ar saviem trāpīgajiem novērojumiem, komiķis ieskicēja situācijas, kurās pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie, kāda būtu patiesākā un piemērotākā vērtēšanas sistēma taksometra vadītājiem un kādas jaunas pieredzes iespējams gūt sporta nometnēs.

Rūdolfs Kugrēns ir Latvijas jaunās paaudzes stāvkomēdijas jeb stand – up zināmākais pārstāvis. “Plezīrs” ir jau piektā Rūdolfa stāvizrāde, sekojot izrādēm “Ikdieņi”, “Fiasko”, “NēNuJā”, un “Prieks”.

Rūdolfs kļuvis pazīstams arī kā viens no Sarunu festivāla LAMPA “Politiķu cepiena” veidotājiem, kā arī šobrīd vada raidījumu par šova “X faktors” aizkulisēm – “Extra faktors” un basketbola raidījumu “Ūdenszeļļi”.

Jau šonedēļ Rūdolfs ar “Plezīru” būs sastopams Liepājā, Kultūras namā Wiktorija, 22. decembrī, kam sekos izrādes Rīgā – 28. un 30. decembrī. Rūdolfs kopā ar “Plezīru” viesosies arī Jelgavā (27. decembris, Melno Cepurīšu balerija), ar veselām divām izrādēm Cēsīs (5. janvārī, Vidzemes koncertzāle “Cēsīs”), kā arī pirmo reizi Ventspilī (6.janvārī, Teātra nams “Jūras vārti” jaunā zālē). No šodienas pārdošanā pieejamas biļetes arī uz izrādi Rēzeknē (12. janvārī, Latgales vēstniecības GORS Mazā zāle “Zīdaste”)

LA.lv