×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. februāris, 2013
Drukāt

Parakstīta Latvijas un Krievijas starpministriju kultūras sadarbības programma

foto - Letafoto - Leta

Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK) Krievijā noslēgusi starpministriju sadarbības programmu ar Krievijas Federācijas Kultūras ministriju par kultūras apmaiņu un sadarbības attīstību starp abām valstīm dažādās jomās laikposmā no 2013. līdz 2015. gadam.

Programma ietver Latvijas Nacionāla teātra sadarbību ar vairākiem Krievijas teātriem un atsevišķiem režisoriem, muzeju sadarbību, festivāla “Zelta maska” norisi Latvijā, Valsts akadēmiskā kora “Latvija” sadarbību ar Krievijas simfoniskajiem orķestriem, Krievijas orķestru dalību “Rīgas festivālā”, kopražojumu veicināšanu kino jomā un cita veida sadarbību, aģentūru LETA informēja ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ieva Līne.

Jaunzeme-Grende uzskata, ka kultūras sadarbības būtība ir sapratnes un labu kaimiņattiecību veidošana. “Ceram, ka jaunā sadarbības programma starp ministrijām būs līdzšinējās sadarbības veiksmīgs turpinājums daudzās kultūras un mākslas jomās, visos līmeņos starp institūcijām, kā arī uzņēmējdarbības vidē,” pirms līguma parakstīšanas pauda ministre.

Jau ziņots, ka Jaunzeme-Grende līdz 10. februārim atrodas darba vizītē Maskavā, lai parakstītu sadarbības programmu ar Krievijas Federācijas Kultūras ministriju, tiktos ar Maskavas latviešu diasporas pārstāvjiem, piedalītos Latvijas Nacionālās operas viesizrāžu atklāšanā, kā arī citos pasākumos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+