Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. novembris, 2015
Drukāt

Parīzes slaktiņā izdzīvojušais varonīgi sargājis savu draudzeni. Par notikušo un vēsti teroristiem (3)

Foto no mirror.co.ukFoto no mirror.co.uk

Trīsdesmitgadīgais Maikls O’Konors (Michael O’Connor) no Apvienotās Karalistes ar savu draudzeni francūzieti Sāru (Sara Badel Craeye) atradās Parīzes teātrī “Bataclan” liktenīgajā piektdienas vakarā, kad teroristi ielauzās un nežēlīgi noslepkavoja 80 nevainīgus iedzīvotājus.

Vīrietim izdevās izdzīvot, turklāt viņu var uzskatīt par varoni, jo viņš palīdzēja glābt dzīvību savai draudzenei Sārai.

Apbruņotie ļaudis lika teātra apmeklētājiem gulties uz zemes, lai šautu uz bezpalīdzīgajiem upuriem.

Domādams, ka tūlīt mirs, Maikls nočukstēja draudzenei: “Es tevi mīlu”. Bet viņa pārsteidza savu mīļoto, atbildot, “mēs šeit nemirsim”.

Tālākais ir cieņas vērts – Maikls riskēja ar visu, ieskaitot paša dzīvību, lai tikai aizsargātu savu draudzeni un galu galā glābtu viņas dzīvību.

Maikls BBC pastāstīja par notikušo koncerta “Eagles of Death Metal”: “No arēnas aizmugures nāca divi jauni cilvēki. Viņi sāka šaut. Es saskatīju vienu, otru ne. Viņš bija gados jauns, taču redzēju viņu miglaini.

Es sagrābu savu draudzeni un pieliecu viņu uz leju. Mēs centāmies tikt uz izeju, bet tur bija pūlis un nebija iespējams izkļūt. Šāvēji šāva, un cilvēki krita uz vietas… Milzu pūlis grūdās uz izejām un centās izkļūt… Daži cilvēki līdzās man uz grīdas nokrita un kliedza. Es nedzirdēju, ka šāvēji kaut ko teiktu vai izsacītu prasības, viņi vienkārši bez izlases šāva uz ļaudīm. Kad telpa nedaudz atbrīvojās, visi centās mesties uz izeju, bet tad automātus pārlādēja un atkal šāva. Tas bija neiedomājami…”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu kas par sviestainu rakstu ,jeeb8l

  2. Džeks gulēja, baidījās, nekustējās, meitene viņu mierināja, atbrauca policija, viņš varēja uzelpot. Kur ir tā mežonīgā varonība?

  3. Patiesībā manās acīs Atbildēt

    Varonis ir meitene, kura motivēja puisi saņemties un cīnīties, un nevis pasīvi sagaidīt nāvi.

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+