×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

“Park Hotel Ķemeri” vēl nav norēķinājies par Ķemeru sanatorijas iegādi (1)

KemeriSan2_TS_14

Ķemeru sanatorijas izsolē uzvarējušais uzņēmums “Park Hotel Ķemeri” pagaidām vēl nav norēķinājies par sanatorijas iegādi, aģentūrai BNS pastāstīja sanatorijas īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas administratora Ainara Kreica palīgs Raivis Stumbergs.

Viņš atzina, ka viņa rīcībā nav ziņu, ka “Park Hotel Ķemeri”, kas 3.oktobrī izsolē iegādājās sanatoriju, līdz pirmdienas pulksten 11 būtu norēķinājies par tās iegādi. Stumbergs norādīja – tā kā “Park Hotel Ķemeri” pieder Krievijas pilsonim, naudu par sanatorijas iegādi, visticamāk, pārskaitīs, izmantojot Krievijas banku pakalpojumus, un tādā gadījumā veiktais naudas pārskaitījums Latvijā varētu nonākt divas vai trīs dienas vēlāk.

Par Ķemeru sanatorijas iegādi pircējam jānorēķinās līdz pirmdienai (ieskaitot).

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Ķemeru sanatoriju izsolē 3.oktobrī iegādājies uzņēmums “Park Hotel Ķemeri”, kura vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Aleksandrs Gusakovs.

Ķemeru sanatoriju izdevās izsolīt par trim miljoniem eiro. Izsolē ar augšupejošu soli lietu kopības sastāvā bija iespējams iegādāties uzņēmumam piederošos piecus nekustamos īpašumus Jūrmalā, un kustamo mantu, kas sastāv no gandrīz 15 000 pozīciju, kā arī grāmatām. Nekustamā īpašuma un kustamās mantas izsoles sākumcena bija noteikta 2,9 miljonu eiro apmērā. “Park Hotel Ķemeri” bija vienīgais pretendents, kas pieteicās izsolei.

Šī bija trešā izsole ar šādu mantas sastāvu, bet iepriekš Ķemeru sanatoriju nebija izdevies izsolīt četras reizes.

“Ominasis Latvia” maksātnespējas administrators iepriekš norādīja, ka Gusakovs ir uzņēmējs, kuram pieder starptautisks, prestižs viesnīcu tīkls tādās valstīs kā Vācijā un Šveicē. Gusakova viesnīcu tīkls darbojas līdzīgā specialitātē, kā kādreiz Ķemeru sanatorija.

Tāpat ziņots, ka Jūrmalas pilsētas tiesa 2013.gada 1.martā pasludināja sanatorijas “Ķemeri” kompleksa īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas procesu, ieceļot par maksātnespējas administratoru Kreicu. “Ominasis Latvia” īpašumā atrodas vairāki īpašumi Jūrmalā, t.sk. nekustamais īpašums Tukuma ielā 42, kas sastāv no zemes vienības 13 779 kvadrātmetru platībā un uz tās esošās viesnīcas un sanatorijas. Sanatorijas “Ķemeri” kompleksā ietilpst valsts nozīmes arhitektūras piemineklis “Viesnīca” un viens vietējās nozīmes kultūras piemineklis “Peldu iestāde”. “Ominasis Latvia” maksātnespējas administrators, lai apmierinātu iesniegtos kreditoru prasījumus, ir uzsācis sanatorijas “Ķemeri” kompleksa un ar to saistīto kustamās mantas pārdošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Krievi nāk, naudas nebūs, paņems tā pat un tas būs pareizi! Ha…ha…ha………

Draugiem Facebook Twitter Google+