×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. jūlijs, 2015
Drukāt

Pārlaižot negaisu, festivālā “Positivus” pulcējas pirmie tūkstoši apmeklētāju

Foto - TwitterFoto - Twitter

Negaiss nav traucējis festivāla “Positivus” norisi Salacgrīvā.

Kā aģentūrai LETA apliecināja festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Džeina Tamuļeviča, Salacgrīvā bijis īslaicīgs negaiss, taču debesis drīz skaidrojušās, un laika apstākļi netraucē pasākuma norisi. Krusa Salacgrīvā netika novērota, pastāstīja festivāla pārstāve.

Pārlaižot negaisu, kas dienas vidū pāršalca Vidzemes piekrasti, pēcpusdienā festivālā “Positivus” pulcējas pirmie tūkstoši tā apmeklētāju.

Kā ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi, Salacgrīvā šodien vairs nelīs.

Ieejas vārti festivāla teritorijā tika vērti šodien plkst.12. Pirmie apmeklētāji ar interesi izmanto un izmēģina dažādas atrakcijas, ko piedāvā “Positivus” atbalstītāji.

Uzspīdot pirmajiem saules stariem pēc negaisa un tuvojoties pirmajiem koncertiem, apmeklētāju skaits pamazām pieaug.

Festivāla telšu pilsētiņā jau vakar ieradās daži tūkstoši nepacietīgāko mūzikas un atpūtas cienītāju.

Kā novēroja aģentūra LETA, ap plkst.15 vēl nebija sākuši veidoties tradicionālie satiksmes sastrēgumi pirms festivāla teritorijas. Arī uz Tallinas šosejas vietās, kur norit ceļa remontdarbi – Baltezerā un pirms Salacgrīvas, auto satiksme ir brīvi plūstoša. Remontdarbi šajās vietās ir pārtraukti, saglabāti vien ātruma ierobežojumi.

LETA jau ziņoja, ka pirms laika Latviju pāršalca spēcīgas lietavas un lielgraudu krusa.

Kā ziņots, šodien Salacgrīvā sākas lielais vasaras muzikālais notikums – festivāls “Positivus”. Šovakar plkst.23.30 uz festivāla “Lattelecom” skatuves notiks grupas “Placebo” koncerts. Festivālā šodien uzstāsies arī Toms Odels, “Jungle”, “Everything Everything”, Džeks Gerets, “Kate boy”, “East India Youth”, “Vök” un citi ārzemju un latviešu mūziķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+