Pārtrūkst Girgensona pārstāvētās “Sabres” uzvaru sērija 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ietvaros ceturtdien pārtrūkusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās Bufalo “Sabres” komandas trīs uzvaru sēriju, jo tā savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Toronto “Maple Leafs” hokejistiem.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 63% iemetienu un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Latvietim pirmajā trešdaļā bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču viņa metienu tikpat kā tukšos vārtos neticamā veidā atvairīja Toronto kluba vārtsargs Frederiks Andersens.

Mača rezultātu jau piektajā atklāja “Maple Leafs” hokejists Mičels Mārners, kuram šī ir debijas sezona pasaules spēcīgākajā hokeja līgā, turklāt otrās trešdaļas sākumā viņš panāca jau 2:0. 26.minūtē Markuss Folinjo gan vienus vārtus atguva, bet ar to nebija pietiekami, turklāt atlikušajā laikā neviena no vienībām vairs neizcēlās.

“Sabres” komandai pašlaik savainojumu dēļ nevar palīdzēt vairāki hokejisti, tostarp līderi Džeks Aikels, Evanders Keins un Zaks Bogosjans.

Girgensons šosezon desmit spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -3.

“Sabres” hokejisti šosezon desmit spēlēs tikuši pie desmit punktiem, kas šai komandai Austrumu konferencē ļauj ieņemt 13.vietu, bet Atlantijas divīzijā vienība atkal ir pēdējā starp astoņām vienībām.

Nākamo maču Bufalo klubs aizvadīs sestdien, kad viesosies pie Otavas “Senators”.