×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
5. decembris, 2017
Drukāt

Pārvākšanās vietā šaušana (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Lietu par slepkavības mēģinājumu Dagdas novadā līdz gada beigām plānots nodot tiesai. Latgales tiesas apgabala prokuratūrā informēja, ka patlaban lietā tuvojas noslēgumam pirmstiesas izmeklēšana un nākamnedēļ aizdomās turētajam plānots uzrādīt galīgo apsūdzību.

Aizdomās par slepkavības mēģinājumu Dagdas novadā policijas redzeslokā iepriekš nonākušu vīrieti likumsargi aizturēja aprīļa vidū. 14. aprīlī Valsts policijas Krāslavas iecirknī tika saņemta informācija, ka no Dagdas novada Anzeļu pagasta ārstniecības iestādē nogādātas divas personas, kam mediķi konstatējuši šautas brūces. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess. Jau tajā pašā dienā aizdomās par slepkavības mēģinājumu aizturēts kāds 1970. gadā dzimis vīrietis.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, divi vīrieši (1985. un 1993. g. dz.) bija atbraukuši uz savu nesen iegādāto īpašumu, kurā viņu ierašanās brīdī vēl dzīvoja iepriekšējais saimnieks. Abas puses vienojās, ka vīrietis desmit dienās varēs sakravāt savas mantas un līdz mēneša beigām pārvāksies, taču vēlāk, ap plkst. 21, kad cietušie bijuši pirtī, vīrietis viņu virzienā veicis trīs šāvienus ar bisei līdzīgu priekšmetu.

Pašlaik iespējamajai vainīgajai personai ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, turpinās izmeklēšana. Kriminālprocess klasificēts pēc Krimināllikuma 117. panta 3. punkta – par slepkavību, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai kāds atbildēs, ka parādnieki visādi var ņirgaties par pircējiem, šajā valstī neviens

  2. “ar bisei līdzīgu priekšmetu.” Lai pateiktu ka tā bija bise,tur vajadzēja atrasties sertificētam speciālistam,jo tagad cilvēki ir tik stulbi,ka neatšķir bisi nošaujošas nūjas.

Draugiem Facebook Twitter Google+