Mobilā versija
+1.2°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

Pasniedz Cicerona balvas

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Sabiedrības cieņas balva “Cicerons” vakar tika pasniegta augstākās izglītības un zinātnes jomas pārstāvjiem – Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktoram Ivaram Kalviņam un Latvijas Universitātes (LU) rektoram Mārcim Auziņam, bet antibalvu jeb Mērfija balvu šogad, konkurējot ar aptuveni 20 citiem pretendentiem, izpelnījusies Veselības ministrija.

Cicerona goda nosaukums publicistikā šogad piešķirts dokumentālā kino režisoram Ivaram Seleckim par nezūdošiem sasniegumiem ekrāna mākslā. Bet Cicerona goda nosaukums lokālajā politikā piešķirts Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājam un Sēlijas novada apvienības priekšsēdētājam Guntim Libekam par Sēlijas identitātes attīstīšanu.

Toties Mērfija balva šogad piešķirta Veselības ministrijai par sistemātisku reformu neīstenošanu nozarē. “Mērfija diploms tiks pasniegts jaunajam ministram Guntim Belēvičam (ZZS) ar vēlējumu veikt Hērakla darbu un iztīrīt Augeja staļļus, lai pēc trim gadiem tiktu pie Cicerona balvas,” izteicās Stradiņš. Viņš norādīja, ka šogad pretendentu skaits uz Mērfija balvu bijis sevišķi liels – balvas koordinators Miervaldis Mozers apkopojis vairāk nekā 20 priekšlikumus, starp kuriem bijusi iepriekšējā un tagadējā Saeima, kā arī Izglītības un zinātnes ministrija.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (47)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+