×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
26. janvāris, 2015
Drukāt

Pasniegs otro Krodera balvu

Foto - Matīss MarkovskisFoto - Matīss Markovskis

Pirmdien, 26. janvārī, plkst. 19 Valmieras teātrī pasniegs otro “Krodera balvu”, LA.lv uzzināja teātrī.

Krodera balva tiks piešķirta vienam no kopumā 12 nominantiem, kurus rīkotāji turēs noslēpumā līdz pašam vakaram. Arī šogad gada izaicinošākā izcilnieka rokās nonāks mākslinieka Aivara Vīlipsōna veidota statuete – mets topošajam Krodera piemineklim –, kā arī naudas balva.

Tā kā viens no būtiskākajiem fonda mērķiem ir līdzekļu vākšana Oļģerta Krodera pieminekļa izveidei, no 26. janvāra darbosies arī Ziedojuma tālrunis 90006080 (maksa par zvanu 1.42 eiro), atgādina rīkotāji.

Balvas pasniegšanas tiešraidi būs iespējams vērot mobilajās ierīcēs vietnē http://m.lmt.lv, jo tiešraidi nodrošina Latvijas Mobilais telefons.

Fonds iecerējis, ka nākotnē režisoram veltītā piemiņas vieta varētu kļūt par vienu no Valmieras atpazīstamības zīmēm. Krodera fonds ir atvēris arī ziedojuma kontu (LV08HABA0551036930101, Swedbanka), kurā ieskaitītie līdzekļi tiks izmantoti šim mērķim.

Krodera balvu iniciējis un pasniegs “Krodera fonds”, kas dibināts, lai saglabātu ievērojamā režisora piemiņu un veicinātu radošu viņa mākslas un dzīves skatījuma attīstību latviešu teātrī.

Pirmā Krodera balva piešķirta aktrisei Indrai Briķei pērn Oļģertu vārda dienā 20. janvārī, un tā tika piešķirta, vērtējot ne tikai iepriekšējās sezonas sasniegumus, bet radošo devumu visā mūžā. Indra Briķe balvu pēc saņemšanas novērtēja kā augstāko sava mūža atzinību, ar to arī deva emocionālāko apzīmējumu balvas nozīmībai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+