×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

“Latvijas balzams” pasniedz savu stipendiju

Foto-LETAFoto-LETA

Par uzņēmuma “Latvijas balzams” stipendiātēm kļuvušas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes maģistrante Santa Strode un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pārtikas tehnoloģijas fakultātes absolvente Lauma Magone.

Viņām pasniegta akciju sabiedrības “Latvijas balzams” stipendija 700 eiro vērtībā, kas piešķirta pirmo reizi. Studentes izstrādāja maģistra darbus par ražotājam aktuāliem tematiem: S. Strode pētīja “Rīgas Melnā balzama” un atvasināto produktu ietekmi uz vidi visā produkta dzīves cikla laikā, bet L. Magone – analizēja brendija stabilitāti ietekmējošus faktorus. “Man svarīgi, lai darbs ir noderīgs un reāli ozmantojams, kā arī lai tā izstrādes procesā būtu konsultācijas ar uzņēmuma darbiniekiem,” teic stipendiāte S. Strode.

AS “Latvijas balzams” stipendiju fonds tika iedibināts sadarbībā ar RTU Attīstības fondu pērnā gada rudenī, lai rosinātu interesi par tehnisko nozaru studijām. Stipendiju konkursā varēja pieteikties RTU un LLU maģistrantūras studenti ar labām un izcilām sekmēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+