×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Pastiprina lidmašīnas meklējumus

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

A pilot on board a Vietnamese Air Force Russian-made AN-27 uses a map to help search Vietnam's southern sea for missing Malaysia Airlines' flight MH370 on March 14, 2014. The needle-in-a-haystack hunt for the missing Malaysian airliner spread to the vast Indian Ocean after the White House cited "new information" that it might have flown for hours after vanishing nearly seven days ago. AFP PHOTO/HOANG DINH NAM

Vakar tika pastiprināta pazudušās Malaizijas lidsabiedrības “Malaysia Airlines” meklēšana, pārbaudot okeānā pamanītus objektus, kas varētu būt saistīti ar lidaparātu.

Austrālijas amatpersonas paziņojušas, ka Indijas okeāna dienvidos pamanīti objekti, kas varētu būt saistīti ar lidmašīnu. Tomēr Austrālijas premjers Tonijs Ebots norādīja, ka objekti vēl nav pārbaudīti un nav zināms, vai tiem ir saistība ar pazudušo lidaparātu. Austrālijas jūrniecības drošības pārvalde apstiprināja, ka tie ir pirmie objekti, kas ieraudzīti, kopš Austrālijas, Jaunzēlandes un ASV lidmašīnas sāka pārmeklēt šo apgabalu. Jūrā pamanīta koka plātne, kas ir līdzīga tām, kādas tiek izmantotas kravu nostiprināšanai kuģos un lidmašīnās, kā arī dažādu krāsu jostas un citi priekšmeti. Arī Ķīnas satelīti pamanījuši lielu objektu tajā pašā reģionā. Aviokompānijas “Malaysia Airlines” lidmašīna “Boeing 777-200” pazuda 8. martā ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu. Tajā atradās 239 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+