Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. oktobris, 2015
Drukāt

Paulas Pelšes grafikas izstādē “Divdabīgs”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Laikmetīgās mākslas centra “Ofisa galerijā” 21.oktobrī tiks atklāta mākslinieces Paulas Pelšes grafikas darbu izstāde “Divdabīgs”, LA.lv informēja centra pārstāve Alise Ziemule.

Darbu sēriju “Divdabīgs” veido ķermeņa fragmentu fotofiksācijas ar dažādu vietu apmatojumu un ādas struktūru. Pelše ķermeņa apmatojumu attēlo kā augus, kas saglabā saikni ar cilvēku. Darbu radīšanā tiek izmantoti fotofiksācijas un fotomontāžas paņēmieni, uz kuru bāzes tiek veidots zīmējums. Fotoattēli veidoti kā pasaules fragmenti un īstenības miniatūras, cenšoties panākt telpiskuma, dabiskuma un dzīvīguma iespaidu.

Pelše studē grafiku Latvijas Mākslas akadēmijā. Līdz šim māksliniece piedalījusies vairākās grupu izstādēs Latvijā un ārvalstīs.

Izstādes “Divdabīgs” atklāšana sāksies plkst. 18.30, apskatāma tā būs līdz 13. novembrim. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+