×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. augusts, 2015
Drukāt

Pauls: Neatteikšos no jubilejas koncerta Krievijā (46)

Foto: LETAFoto: LETA

Raimonds Pauls intervijā ziņu aģentūrai TASS apgalvojis, ka negrasās atteikties no jubilejas koncerta Krievijā, jo uzskata – mūziķim jāuzstājas tur, kur viņš vēlas.

“Ja latviešu māksliniekus aicina uz operu vai teātri Maskavā, es tajā neredzu nekādas problēmas un iemeslus atteikties. Tam nav nekāda sakara ar politiku. Mēs jau agrāk par to cīnījāmies. Atceros, ka padomju laikā bija slēgta robeža, un māksliniekiem bija sarežģīti uzstāties. Vai mēs atkal atgriežamies pie tā paša?” – tā sacījis Pauls, atbildot uz jautājumu, vai māksliniekiem būtu jāatbalsta Latvijas starptautiskā nostāja Krimas jautājumā un jāatsakās no koncertiem Krievijā.

Pauls sacījis, ka viņam nākamajā gadā plānots tikai viens koncerts Krievijāsaistībā ar 80 gadu jubileju – februārī koncertzālē “Crocus City Hall” –, no pārējiem komponists atteicies. “Gribētos savākt visus krievu estrādes “dinozaurus”,” TASS citē komponistu, “Allu Pugačovu, Laimu Vaikuli, Valēriju Leontjevu un citus, lai sarīkotu atmiņu vakaru. Jauno repertuāru nospēlēt mēs nevaram, tad nu atskaņosim vecās dziesmas.”

Pauls piebildis, ka 80 gadu jubileja ir gana drūms atskaites punkts, tādēļ “jāsanāk kopā, kamēr vēl varam”. Un, kaut arī viņš esot gatavs uz kritiku par savu lēmumu, ir pārliecināts, ka normāli domājoši cilvēki viņu atbalstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (46)

 1. Valdis Freimantāls Atbildēt

  Prātīga runa no tautas latviskās apziņas “AGRONOMA”.

 2. Man ir absolūt vienalga, kur viņš uzstājās un kur pelna savas grašas. Esmu tikai pamanījis, ka katru reizi, kādā intervija viņš slavē Krieviju un nicinoši atsaucās pret Latviju. Katru reizi “neaizmirst” pastāstīt, kā šeit Latvijā viņam ir nolaupījuši miļjonu un kāds blēdis ir Valdis Dombrovskis. Domāju, ka tā ir viena no krievu propagandas sastāvdaļām. Proti, visiem tiem, kuriem “veicās” Krievijā, laika pa laikām kaut kur, neuzkrītoši nākās izspļaut dažus vārdus kritikas par Latviju un cik labi viņam ir krievijā. Jā viņš pats to neizdarīs, tad to veikli iemontēs bez viņa zināšanas. Vai nu turpmāk neveiksies.

 3. Politika mainās,bet draugi paliek. Pat nav svarīgi,ko citi domā. Dzīve ir dzīve-gara un mainīgi sarežģīta,bet attieksme,cieņa un novērtējums paliek. Raimond,izbaudi koncertu un saviesīgo dzīvi!

 4. O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

  Ir sacīts: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  Un, arī: “Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs – tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas.” 😉

 5. Malacis Paula kungs, lai veicās!

 6. Dažam māksliniekam politika tādā tālāka un nesaprotama.

  Bet Pauls ir bijis Ministrs!

  Lai tik brauc uz Maskavu – un paliek.

  • varbūt tev laiks braukt kaut kur tālāk… uz ASV piemēram….. ja tevi tur ņem pretī, bet varbūt tu jau izbaudi pasaules labumus dzīvojot ārpus Latvijas?

 7. Rietumi šos talantus neņem preti,tad nu atliek dzīvot un sildīties Kremļa zvaigznes starojumā.Kremlis arī izmanto jebkuru iespēju sasildīt šos savus auklējumus.

  • tevi gan droši vien visur ņem pretī ar atplestām rokām….. jo neviens taču nezin kas tu esi, pareizāk sakot – tu neesi nekas

 8. nedabīgi liels komentāru skaits priekš Latvijas Avīzes. Un visi tādi .. vienveidīgi. Kāds ļoti cenšas sēt naida sēklu.
  Ja Paula kungs vēlas lēkt ugunī, lai lec, mēs no tā sliktāki nepaliksim

 9. Normāli domājoši cilvēki atbalsta agresīvu Krieviju?!?!

 10. .. Manās acīs cieņa ir palikusi tikai pret viņa komponējumiem, bet ne pret pašu…

 11. Ja nu vēl Imants Kalniņš paziņo, ka 2021.g. 26.maijā rīko koncertturneju? Tad gan jautrība sistu augstu vilni, Latvian-americanos mestos “pietupienu un palēcienu” dejā…..

 12. pareizi maestro!makslai nav politikas un robezu!

 13. Malacis Pauls! Lai izdodas!

 14. Viens likums māksliniekiem – mūziķiem, aktieriem…, cits saimnieciskajiem darbiniekiem – zivjrūpniekiem, zemniekiem… tikai šai kategorijai sankcijas jāievēro…

 15. rietumu propogandas melu trollis sev aldziņ komentāros pelna:)

  • 🙂 18. augusts, 2015 15:19 Atbildēt
   rietumu propogandas melu trollis sev aldziņ komentāros pelna:)
   ===================
   Par naudu strādājat jūs – kremļa utainie troļļi.

 16. nav nekā labāka par veco labo estrādi uz priekšu Paula kungs,jūsu lēmums ir tikai apsveicams!!!

 17. Pareizi dara, nav ko vaimanāt,katrs pats izvēlas,kur uzstāties.Man riebjas ,ka citiem norāda,ko darīt un ko ne.Liekākie bļāvēji ir tie,kuri nemaz nezina ,kas ir Pauls,tie ir zaļknābji.Un Ukrainas dēļ mums tagad jādzīvo mucā.

 18. PILNĪGI PAREIZI !!!mūzika pasauli skaistāku dara!!!

 19. Mākslinieks uzstājas tur, kur viņu vēlas redzēt un dzirdēt. Tas arī viss.

 20. Kā jums šķiet, vai latvieši spriežot pēc supperstulbajiem komentāriem tagad un valsts naudas afērām iepriekš izturas ar cieņu pret cilvēku -vēl dzīvu Latvijas leģendu?Arī tad kad latviešu ādas krāsa mainīsies un viņus vairs nesauks par latviešiem viņa vārds vēl dzīvos un bijušie latvieši nu jau ar nostaļģiju viņa vārdu pieminēs p.s..Dacei ieteiktu vērsties psihenē.

  • Ieteicu jums atrak griezties pie psihoterapeita, kamer vel neiznak par velu. Zakat Raimondu Paulu nav pielaujami,pat anonimi ,to var izdarit tikai slims cilveks, tapec fiksak griezties pie arsta.

 21. Būs skaists koncerts.Mākslai jāpastāv-neskatoties uz politiķu iegribām .

  –suņi rej,bet karavāna iet tālāk.

 22. Pareizi,Paula kungs,Latvija ir parādijusi savu nostāju Ukrainas jautājumā,to,ka parāda cieņu māksliniekam ,ko mūsu letiņi nedara,tas ir tikai apsveicami.

 23. Respect,Maestro!

 24. Kas par domu, kas par poēziju! Dacīt, ej Paulam talkā par tekstu sacerētāju …

 25. saprotams, ka mūziķim jāuzstājas tur, kur viņš vēlas uzstāties! savādi tikai, ka kāds vēlas uzstāties Kapu†lerlandē!

 26. 1/3 represētu Latvijas iedzīvotāju, 50 gadu okupācija utt. nepietiekami argumenti bijušajam Saeimas deputātam, ministram utt., lai jubileju atzīmētu mājās.

 27. Lai ņem līdzi Sudrabu, Kalvīti, šleseru utt.

 28. Jā izvēle nav no vieglākajām, būt solidāram PRET agresoru, kurš neievēro pat savas vienošanās, vai kopā ar kādu daļu no talanta pielūdzējiem, tai skaitā noziedziniekiem. Un latviešu tautas mīlētais komponists aiziet, godkārības, naudas aizvilināts. LATVIJA NAV CAURSTAIGĀJAMS PAGALMS.
  PAR OBLIGĀTO KARADIENESTU KATRAM PĒC SPĒJĀM UN SAVAS ZEMES PATRIOTU AUDZINĀŠANU !

  • rīko koncertu, bet .. žults smadzenes atmiekšķējusi, acis naidā sarkanas palikušas, redz tik to ko partija ļauj redzet…

  • Latvija ir,liels caurstaigājams pagalms!Un kļūs tik liels,ka no latviešu Tautas tik vien nosaukums (Latvija) paliks….

 29. Normāli, jo Raimonds jau nedodas uz Krimu vai tur, kur žvadzina ieročus. lai veicas. Kultūras kontakti ir un būs!

  • Jautājums Paulam : Vai kaut viens Krievijas mākslinieks ir atvainojies Paulam par tiem meliem , nelietībām un cūcībām pret Latviju un latviešu tautu gan sendienās, gan it īpaši tagad ??? Ja kādam ir iespēja, uzdodiet šo jautājumu Paulam !!!

 30. Tad, kad politikāņi būs abu valstu attiecības jau noveduši “5 minūtes pirms kara” stāvoklī… vēl joprojām pastāv iespēja, ka Raimonds Pauls varētu 5 minūtēs šo situāciju griezt par labu.

 31. nav ko jaukt visu vienā katlā. tie kas nāks iz koncertu jau nekaro, bet nāk uz koncertu.

 32. Vienā mierā , jo jubileja nav nekāds politisks pasākums .

  • Tie,kas sava laika izklaidēja Hitleru taču tika kaunināti.Ta skaitijās politika vai velns zina kas?
   Uzstāties Vācija Hitlera valdīšanas laikā katram normālam maksliniekam bija kauna lieta.
   vai pasaulē kas mainījies?

 33. Krutojs savu jubileju svinēja Rīgas opernamā

Draugiem Facebook Twitter Google+