Ekonomika
Bizness

Pāvilostā vecā kroga vietā atvērts “top!” veikals; investīcijās – 170 000 eiro0

Pāvilostā, bijušā padomju laika kroga “Enkurs” ēkā šodien atvērts “top!” veikals. Tā tirdzniecības zāles platība ir 172 m2, bet daļu neizmantotās ēkas plānots iznomāt kafejnīcas ierīkošanai. Sakopjot apkārtni, veikti arī pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbi 1370 m2 platībā, tostarp ieklāts bruģis un izveidota autostāvieta. Kopumā projektā ieguldīti 170 000 eiro.

Jaunatvērtais veikals atrodas Dzintaru ielā 69, un tajā tiek nodrošinātas septiņas darbavietas. Kopumā šis jau ir trešais “top!” veikals Pāvilostā.

Pēdējo gadu laikā šī Kurzemes pilsēta attīstījusies un kļuvusi par tūristu iecienītu galamērķi, kurā īpaši vasaras sezonā, vērojams liels viesu pieplūdums. “Atverot jauno veikalu, vēlamies, lai vietējiem iedzīvotājiem, tāpat arī tūristiem, būtu ērtāka un patīkamāka iepirkšanās,” uzsvēra AS “LPB” administratīvās daļas vadītāja Daiga Feldmane.

Viņa arī norādīja, ka lēmums par investēšanu ēkas atjaunošanā un teritorijas labiekārtošanā tika pieņemts šā gada sākumā. Padomju laikos šeit bijis lepnākais šīs pilsētas krogs. Līdz šim vairākus gadus ēka netika izmantota, jo nebija izdevies piesaistīt investorus. Tādējādi tā bija gan tehniski, gan vizuāli sliktā stāvoklī. Esam gandarīti par paveikto – pabeigta ne tikai ēkas atjaunošana, bet arī labiekārtota un sakopta apkārtējā teritorija, priecējot vietējos iedzīvotājus.

AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas dibināts 1992.gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 12 veikalus “top!” un 28 “mini top!” visā Latvijā – Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Liepājā, Medzē, Nīcā, Nīgrandē, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē un Vērgalē.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 266 pārtikas veikali, no tiem 141 “top!” un 125 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

LA.lv