×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
9. maijs, 2012
Drukāt

Pēc strīda par sievas kulinārijas mākslu vīrs spiests pārtikt no salmiem

egles_zars2

Pēc ģimenes strīda par atdzisušu zupu vīrs dusmās izgājis no mājām un apmaldījies mežā, kur bez ēdiena pavadījis vairāk nekā mēnesi, vēsta ziņu portāls “Orange News”.

“Es gāju un gāju, taču pēc vairākām stundām vairs nezināju, kur atrodos, un nevarēju atrast ceļu uz mājām,” sacīja 69 gadus vecais Jurijs Ticjuks no Altaja republikas Krievijā.

Vīrietis pārtika no ogām un koku lapām, kamēr saļima kādā laukā. Ticjuks ēda no salmus no tuvējas siena kaudzes un sniegu. Kad vīrieti atrada laukstrādnieki, viņš nevarēja pakustēties apsaldējumu dēļ.

“Man šķita, ka nomiršu. Gaisa temperatūra bija zem nulles, un es biju ļoti vārgs,” viņš teica. “Taču kādu dienu izdzirdēju balsis un ieraudzīju strādniekus. Viņi palīdzēja man nokļūt līdz slimnīcai.”

Ārsti ir pārsteigti, ka Ticjuks izdzīvoja, taču pieļauj, ka nāksies amputēt vīrieša kājas. “Viņa kājas ir nopietni apsaldētas. Iespējams, tās neizdosies izglābt,” paskaidroja slimnīcas pārstāvis.

“Lai arī kas notiktu, es vairs nekad nekritizēšu sievas gatavoto. Jebkas ir labāks par sapuvušiem salmiem,” atzina Ticjuks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+