Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

Pēcpusdienā gaidāmā vētra var ietekmēt braukšanas apstākļus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Saskaņā ar meteorologu prognozēm, šodien piekrastes rajonos gaidāms spēcīgs vējš. Paredzams, ka pēcpusdienā vēja brāzmas var sasniegt ātrumu līdz 25 metriem sekundē.

Spēcīgās vēja brāzmas uz ceļiem var sagāzt kokus vai to zarus. Ja tādus novērojat, lūdzam par tiem nekavējoties informēt VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes informācijas centru pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Transportlīdzekļu vadāmība un īpaši bremzēšana uz slapjiem autoceļu segumiem mēdz būtiski pasliktināties. Īpaši būtu jāuzmanās, braucot pa sliktā tehniskā stāvoklī esošiem ceļiem, uz kuru brauktuvēm atsevišķās vietās atkušņa ietekmē ir izveidojušās peļķes.

LVC aicina autovadītājus izvēlēties šim laikam un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat autovadītāji tiek aicināti pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555 un www.lvceli.lv.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+