Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

Pēcpusdienā gaidāmā vētra var ietekmēt braukšanas apstākļus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Saskaņā ar meteorologu prognozēm, šodien piekrastes rajonos gaidāms spēcīgs vējš. Paredzams, ka pēcpusdienā vēja brāzmas var sasniegt ātrumu līdz 25 metriem sekundē.

Spēcīgās vēja brāzmas uz ceļiem var sagāzt kokus vai to zarus. Ja tādus novērojat, lūdzam par tiem nekavējoties informēt VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes informācijas centru pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Transportlīdzekļu vadāmība un īpaši bremzēšana uz slapjiem autoceļu segumiem mēdz būtiski pasliktināties. Īpaši būtu jāuzmanās, braucot pa sliktā tehniskā stāvoklī esošiem ceļiem, uz kuru brauktuvēm atsevišķās vietās atkušņa ietekmē ir izveidojušās peļķes.

LVC aicina autovadītājus izvēlēties šim laikam un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat autovadītāji tiek aicināti pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555 un www.lvceli.lv.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+