Sports
Basketbols

Pēdējās stundas pirms drafta: “Knicks” vēl cenšas aizmainīt Porziņģi 16

AP/Scanpix

Ņujorkas “Knicks” ceturtdien pēdējās stundās pirms jauno spēlētāju drafta cenšas aizmainīt latviešu zvaigzni Kristapu Porziņģi, tomēr vismaz pagaidām prasa pārāk augstu cenu, vēsta Ziemeļamerikas apskatnieki.

Ceturtdienā aktīvākās runas ir par Porziņģa aizmainīšanu uz spēcīgo Bostonas “Celtics” komandu, tomēr vismaz pagaidām secināts, ka “Knicks” prasītā cena ir pārāk augsta.

Kā, atsaucoties uz informācijas avotiem, vēsta “NY Daily News”, “Knicks” par latvieti prasot trešās izvēles tiesības šī gada draftā, 2018.gada drafta pirmās kārtas tiesības, ko tā savulaik ieguvusi no Bruklinas “Nets” komandas, kā arī spēlētājus Dželinu Braunu un Džeju Krauderu.

Saistītie raksti

Tikmēr prestižā Ziemeļamerikas sporta medija ESPN apskatnieks Aiens Beglijs vēsta, ka “Celtics” komanda bijusi gatava dot drafta trešo izvēles tiesību, vienu spēlētāju un arī papildus drafta izvēles iespēju.
“Celtics” komanda esot gatava atsākt sarunas saprātīgāku prasību gadījumā.

Tiek ziņots, ka “Knicks” komanda draftā ļoti vēlas iegūt uzbrucēju Džošu Džeksonu, kuru, visticamāk, būs iespējams izvēlēties ar trešo numuru. Tikmēr Krauders tiek vērtēts kā kvalitatīvs basketbolists, kuru “Knicks” prezidents Fils Džeksons vēlējies iegūt jau pirms trim gadiem.
Zīmīgi, ka Džeksons iepriekš atteicies doties uz treniņu ar “Celtics” komandu, cerot, ka “Knicks” iegūs iespēju izvēlēties draftā ar ceturto numuru, kas pašlaik pieder Fīniksas “Suns”. Tiek vēstīts, ka arī “Suns” diskutē par iespēju jau šodien iemainīt Porziņģi.

Drafts sāksies naktī uz piektdienu plkst.2 pēc Latvijas laika.

LA.lv