Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Perfekti kļūstam tikai caur izaicinājumiem! Maiju horoskops 7.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par tolteku kalendāru

11 Xish

Šodiena prasīs visu mūsu varonību, lai sakoncentrētos lietām, kas mums jāpaveic!

Dzīve mums dos iespēju izvēlēties, vai pieņemt šo izaicinājumu vai arī nobīties un bēgt no tā prom. Turklāt paveicamais darbs būs jāpaveic perfekti līdz vissīkākajai niansei!

Šodien ne vien paviršības nav pieļaujamas, bet pat visniecīgākās atkāpes. Tās visas tiks pamanītas un vērtētas! Tāpēc esiet vērīgi un gatavi katrā mirklī reaģēt tā, kā to prasa situācija.

Arī apkārtējie no mums prasīs pārstrādāt pavirši paveikto. Jau no paša rīta apdomājat, vai jūsu apģērbs ir saskaņots, vai tas ir nevainojami tīrs un gluds. Tas viss šodien var pavērsties pret jums.

Šīs dienas enerģija nav no vieglajām, ja tā pieklājīgi izsakās.

Daudziem tā var kļūt par vienu no grūtākajām dienām ilgā periodā. Tāpēc, ka šī diena nepazīst žēlumu, tā atkal un atkal noliek mūs vietā, kurā mums ir bail. Tas nav tāpēc, lai mēs ciestu un pārdzīvotu, bet gan tāpēc, lai mācītos pārvarēt savas bailes, šaubas un uzņēmības trūkumu.

Saprotot šo niansi, mēs varam jau no paša rīta pieņemt šo izaicinājumu, izdarīt to, ko parasti nedarītu, lai paņemtu grožus savās rokās un izjustu tās varenību!

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+