Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Pētījums: Latvijā ir sestais ātrākais internets pasaulē

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā ir sestais ātrākais internets pasaulē, liecina interneta tehnoloģiju kompānijas “Akamai Technologies” jaunākais ceturkšņa ziņojums.

Latvijā vidējais interneta ātrums šā gada pirmajā ceturksnī veidoja 12 megabitus sekundē (Mbps).

Salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksnī vidējais interneta ātrums Latvijā palielinājās par 15%, bet salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu – par 26%.

Ātrākais vidējais interneta ātrums pirmajā ceturksnī reģistrēts Dienvidkorejā – 23,6 Mbps, Japānā – 14,6 Mbps, Hongkongā – 13,3Mbps, Šveicē – 12,7 Mbps un Nīderlandē – 12,4 Mbps.

Vēl pirmajā desmitniekā ierindojās Latvija, kā arī Zviedrija – 11,6 Mbps, Čehija – 11,2 Mbps, Somija un Īrija – 10,7%.

Vidējais interneta ātrums pasaulē pirmajā ceturksnī veidoja 3,9 Mbps, kas ir par 1,8% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī un par 24% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī.

“Akamai” prognozē, ka šā gada otrajā ceturksnī vidējais interneta ātrums pasaulē, visdrīzāk, pārsniegs četrus megabitus sekundē.

“Akamai Technologies” pētījumā vidējais interneta ātrums apskatīts 98 valstīs un reģionos.

Pievienot komentāru

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+