Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Pētījums: Valsts policijai uzticas 61% iedzīvotāju

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija priekšnieks Ints Ķuzis.

Lielākā daļa jeb 61% Latvijas iedzīvotāju uzticas Valsts policijai (V), liecina pētījums par iedzīvotāju attieksmi pret VP.

53% no aptaujātajiem iedzīvotājiem policijai drīzāk uzticas, bet 7% – VP uzticas pilnībā.

Savukārt 34% pataujāto Latvijas iedzīvotāju policijai neuzticas. VP drīzāk neuzticas 24% Latvijas iedzīvotāju, bet 10% policistiem nemaz neuzticas.

VP priekšnieks Ints Ķuzis žurnālistiem trešdien atgādināja, ka šāds pētījums tiek veikts jau vairākus gadus un tas ļaujot uzzināt sabiedrības viedokli par policijas darbu un veikt nepieciešamos uzlabojumus, lai policija savus pienākumus varētu veikt labāk.

Pētījumu “Attieksme pret Valsts policiju” veica kompānija SKDS.

Tajā apkopota iedzīvotāju pieredze saskarsmē ar VP darbiniekiem, vērtējums par VP darbu, uzticēšanās līmenis, drošības sajūta un citi parametri.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (3)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+