Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
1. janvāris, 2013
Drukāt

Pētīs Jupitera mēnesi


asteorids

Kaut arī NASA lielāko daļu resursu velta Marsa izpētei, aģentūra paziņojusi par plāniem tuvāk izpētīt ap Jupiteru riņķojošo mēnesi, kuru klāj ledus un uz kura, iespējams, varētu pastāvēt dzīvība, ziņo interneta vietne “LivsScience.com”.

 

ASV zinātnieki plāno uz Jupitera ceturto lielāko mēnesi nosūtīt zondi, kas ap to vairākas reizes riņķotu, mēģinot izpētīt apledojušo virsmu un, iespējams, ūdeni zem tā. Astrobiologi uzskata, ka tieši šis ap Jupiteru riņķojošs Visuma objekts varētu būt ticamākā vieta, kur pastāv kādas dzīvības formas. Tā izpētes zonde izmaksātu divus miljardus dolāru, un darbu varētu sākt 2021. gadā.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+