×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. septembris, 2012
Drukāt

Pie Kongresu nama Rīgā iepriecina Burkānu festivāls

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 30.septembrī, Burkānu festivālā pie Kongresu nama Rīgā bērnus un viņu vecākus īpaši vilina iespēja pasēdēt pie liela traktora stūres.

Ap pusdienas laiku pie traktora aptuveni 20 interesenti – pieaugušie kopā ar bērniem – stāvēja rindā, lai izmatotu iespēju pasēdēt pie tā stūres un arī nofotografēties.

Burkānu festivāla apmeklētājus, kas lielākoties bija ģimenes ar bērniem, priecēja arī dažādās atrakcijas un skulptūras no burkāniem – egle, gailis, bērnu ratiņi un citas.

Daļa pārtikas preču un suvenīru tirgotāju, kas piedalījās pasākumā, atzina, ka šodien apmeklētāju ir maz, savukārt citi pauda uzskatu, ka interese par pasākumu ir pietiekami liela, lai arī norādīja, ka pagājušajā gadā, kad pasākums noticis Miķeļdienas gadatirgus ietvaros un tā laikā bijis koncerts, Burkānu festivāls bijis vēl kuplāk apmeklēts.

Pēc aptaujāto tirgotāju domām, šodien interesentu, iespējams, ir mazāk tāpēc, ka sestdien dabas veltes jau varēja nobaudīt un kopā ar ģimeni atpūsties Miķeļdienas gadatirgū, kas notika Doma laukumā.

Kā ziņots, Burkānu festivāls notiek jau otro reizi. To rīko SIA “Rīgas nami” un zemnieku saimniecība “Ezerkauliņi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+