×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
1. februāris, 2017
Drukāt

Piebalgā gaida sniegu. “Apkārt Alaukstam” pārcelts uz mēneša beigām

alauksts

Lai arī laika apstākļi šobrīd nav ziemas sporta pasākumu rīkotāju un dalībnieku pusē, slēpojuma Apkārt Alaukstam komanda tomēr nav atmetusi domu vēl šajā mēnesī sarīkot 25. jubilejas slēpojumu. Pašlaik tautā iemīļotās sacensības ir pārceltas no 5. februāra uz 26. februāri.

“Regulāri sekojam līdzi laika prognozēm, un kaut arī tās ir mainīgas, otrdienas rītā sinoptiķi LNT ziņās vēstīja, kad februāri atgriezīsies ziema. Lai arī prognozēm ne vienmēr var ticēt, ir jāpaļaujas un jācer uz pozitīvu laika prognozi. Citu neko šobrīd nevaram darīt, kā vien cerēt, kad Alauksta apkārtnē februārī atgriezīsies ziema un slēpojums notiks!” sacījis sporta kluba “Alauksts” pārstāvis Uvis Avens.

Šobrīd par slēpojuma datumu izvēlēts 26. februāris, ja tomēr prognozes nepiepildīsies un slēpojumu nāksies atcelt, iemaksātās dalības maksas 100 procentu apmērā tiks pārceltas uz nākošo sezonu.

“Cilvēki jautājuši, vai vērts pieteikties, ja nav zināms, vai slēpojums būs. Mēs sakām, ka ir vērts, jo nauda nekur nepazūd, bet, jo ātrāk reģistrējas, jo izdevīgāk,” uzsver U. Avens.
Reģistrācija šī gada slēpojumam pagarināta līdz 22. februārim. Līdz šis nedēļas beigām – 5. februārim – vēl ir spēka reģistrācijas īpašais piedāvājums, tiek gaidīti arī komandu un ģimeņu pieteikumi.

Apkārt Alaukstam dalībniekiem tiek piedāvātas trīs distances – Sportland Tautas maratons 22 kilometru garumā, Burusports bērnu slēpojums vai 7 km DELFI Veselības maratons, kurā apbalvos ne tikai trīs ātrākos vīrus un trīs ātrākās dāmas absolūtajā vērtējumā, bet arī atraktīvākos dalībniekus, vērtējot tērpu, slēpošanas stilu, slēpju dizainu, komandas noformējumu.
Katrs finišējušais 22 km distancē saņems īpašu piemiņas suvenīru.

“Šogad izveidojām sadarbību ar labdarības organizāciju “Gaišie Spārni”, un ziedosim vienu eiro no dalībnieka, slēpju iegādei maznodrošinātiem bērniem un bērnu namiem Vidzemes reģionā. Dalībnieki varēs ziedot slēpes, zābakus, citu ekipējumu īpašajā ziedošanas punktā, kas darbosies slēpojuma laikā. Ja ģimenē ir slēpes (arī zābaki, nūjas), kas vairs netiek lietotas, vai arī esat gatavi iegādāties slēpes ziedošanai, nodod tās varēs slēpojuma laikā. Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbalstu,” sacensību rīkotāji atgādina, ka šoreiz tiek gaidīta arī labdarība no dalībnieku puses, lai pie slēpošanas tiktu arī tie, kuri ikdienā to nevar atļauties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+