Mūzika

Piedalies aptaujā un laimē ielūgumu uz koncertu “Jānim Peteram – 75”3

Vasaras vidū – 30. jūnijā –  savu 75.dzimšanas dienu svinēs dzejnieks, publicists un Atmodas laika garīgais līderis Jānis Peters. Godinot izcilo latviešu dzejnieku nozīmīgajā jubilejā un apkopojot viņa spožās personības devumu mūsu kultūrā, Latvijas Radio 2 šo gadu pasludinājis par Jāņa Petera gadu un aicina uz grandiozu koncertuzvedumu 28. jūnijā arēnā “Rīga”

Koncerts “No Jāņiem līdz Pēteriem” nebūt nav domāts kā grāmatveža atskaite, jo es ikdien rakstu no jauna. Tas ir veltījums un priecīgs vēstījums Jums – sirmiem un jauniem, zaļoksniem un nupat, šorīt dzimušiem…” /Jānis Peters./

“JĀNIM PETERAM – 75 / NO JĀŅIEM LĪDZ PĒTERIEM…”

Koncertā  pulcēsies populāri latviešu mūziķi – Igo, Ance Krauze, Ingus Pētersons, Marija Naumova, Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Dainis Skutelis, Dita Lūriņa, Niks Matvejevs, Antra Stafecka, Atis Auzāns, Jānis Paukštello, Dzeguzīte, Leļļu teātra un Dailes teātra aktieri, Rīgas Doma zēnu koris, Petera dziesmu koris 500 cilvēku sastāvā virsdiriģenta Inta Teterovska vadībā un citi izpildītāji, lai izdziedātu Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Ulda Stabulnieka, Mārtiņa Brauna, Valda Zilvera un Jāņa Strazda skaistākās estrādes, teātra, kino melodijas, “zelta klasiku” un dziesmas no koru repertuāra ar Jāņa Petera dzeju.

Bet jau šobrīd – no 3.līdz 30.martam Latvijas Radio 2 un “Latvijas Avīze” aicina piedalīties aptaujā par populārāko dziesmu ar Jāņa Petera vārdiem.

Balsot iespējams Latvijas Avīzes mājas lapā šajā anketā, no piedāvātā dziesmu saraksta izvēloties, jūsuprāt, TRĪS populārākās dziesmas. Veiksmīgākie balsotāji saņems ielūgumus uz Jāņa Petera jubilejas koncertu 28.jūnijā arēnā “Rīga”.

LA.lv