Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. marts, 2015
Drukāt

Piektdien vairāki cilvēki iezāģējuši sev kājās vai rokās

Foto-LETAFoto-LETA

Mediķi piektdien, 20.martā, snieguši palīdzību vairākiem cilvēkiem, kas savainojušies, strādājot ar zāģi, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Rīgas reģionā 38 gadus vecs vīrietis mežā ar zāģi traumējis sev kāju. Cietušais ar vaļēji zāģētu brūci pēdā nogādāts slimnīcā.

Zemgalē ar fleksi pirkstu bojājumus guvis 66 gadus vecs vīrietis. Turpat Zemgalē 58 gadus veca sieviete ar motorzāģi traumējusi sev roku, tostarp, daļēji nozāģējusi vienu pirkstu.

Malēja pastāstīja, ka mediķi Rīgas reģionā snieguši palīdzību 41 gadu vecam vīrietim, kurš reibumā otrā stāva dzīvoklī mēģinājis iekļūt caur balkonu, taču nokritis. Cietušais ar mugurkaula traumu un aizdomām par iekšējo orgānu bojājumiem nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgales reģionā 45 gadus vecs vīrietis nejauši sev klēpī uzlējis karstu kafiju. Vīrietis ar abu augšstilbu termiskiem apdegumiem nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1186 izsaukumiem, no tiem 183 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+