Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Pieprasītākie jaunie “iPhone” modeļi – pusnakts zaļie, kosmiski pelēkie un zelta “11 Pro Max”0


“Iphone”
“Iphone”
Publicitātes foto

Pirmajās trīs “Apple” jaunāko viedtālruņu modeļu tirdzniecības dienās aizvadītajā nedēļas nogalē pārdoti visi “iPhone 11 Pro Max”, kā arī lielākā daļa viedtālruņu “iPhone 11” un “11 Pro”, ko iespējams iegādāties LMT klientu centros Rīgā un ierobežotā skaitā arī citviet Latvijā.

Izvēloties jaunā viedtālruņa korpusa krāsu, pircēji devuši priekšroku melnas krāsas ierīcēm, kam seko viedtālruņi zaļā, pelēkā, zelta un sarkanā krāsā.

Visretāk pircēji izvēlas dzeltenas krāsas tālruņus. Izvēlei tiek piedāvāti arī balti, sudraba krāsas un violeti korpusi. Raugoties pa atsevišķām modeļu grupām, absolūtie pircēju favorīti ir pusnakts zaļie, kosmiski pelēkie un zelta “11 Pro Max”, kas ir vispieprasītākie modeļi jauno “iPhone” viedtālruņu klāstā.

Iphone
Publicitātes foto

“Šis ilgi gaidītais “Apple” produkts ir ar uzviju attaisnojis fanu gaidas – jau kopš piektdienas, kad tika uzsākta jauno “iPhone 11” pārdošana, interese ir bijusi neatslābstoša. “11 Pro Max” atzinīgi novērtējuši pat profesionāli fotogrāfi, atzīstot, ka ar šo kameru uzņemtos attēlus var bez bažām publicēt jebkuros kanālos. Lielā pieprasījuma dēļ pašlaik “11 Pro Max” izvēles iespējas ir ierobežotas, taču jau tuvākajās dienās veikalu plauktos nonāks jauni viedtālruņu papildinājumi, lai tos varētu iegādāties ikviens šī izcilā zīmola cienītājs,” saka “LMT Retail & Logistics” valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Uzziņa:

Saistītie raksti

“IPhone 11” PRO versijā piedāvā pirmo “Apple” trīskāršo kameru, kas kadrā iekļauj četrreiz vairāk informācijas un ievērojami uzlabo vājā apgaismojumā uzņemtu fotogrāfiju kvalitāti, kā arī izmanto modernus algoritmus, lai izceltu svarīgākās detaļas un veidotu reālistiskas gaismēnu spēles.

Ar kino līmeņa attēla stabilizācijas sistēmu aprīkotais “iPhone 11 Pro” sniedz iespēju ne vien uzņemt brīnišķīgus 4K video, bet arī tos apstrādāt 5,8 collu OLED tehnoloģijas “Super Retina XDR” ekrānā, pārvēršot attēlu pilnvērtīgā, publicējamā materiālā.  Savukārt A13 Bionic procesors ir par 20% ātrāks par priekšgājēju un patērē gandrīz par trešdaļu mazāk enerģijas, tādēļ akumulators kalpo 4 stundas ilgāk, bet ierīces Pro Max versijā – pat 5 stundas ilgāk nekā iepriekšējā modelī.

LA.lv
LB
Latvijas Bizness
Ekonomika
Lidostas parkā atklās gēnu nolasīšanas centru
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Grib aizliegt dzīvojamās ēkas siltināt ar putuplastu 5
15 stundas
SM
Signe Mengote
Ekonomika
Jāvērtē pēc spējām, nevis diagnozes. Kā mazināt plaisu starp darba devējiem un invalīdiem
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Koalīcijas un opozīcijas pretrunas pieaug. Sāksies diskusijas par nodokļiem 1
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
TIEŠRAIDE: Kurš bija sēdes ierosinātājs? RD lemj par Baraņņika atbrīvošanu
42 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VDD rosina uzsākt kriminālvajāšanu par Latvijas okupācijas noliegšanu
15 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā no mola jūrā iekrīt cilvēks
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Zināms, cik daudzi Simtgades loterijā laimējuši 100 tūkstošus
20 minūtes