Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piepulcējies laimīgajiem! Kā atbildīgi izturēties pret savu enerģiju1

Ziema tuvojas izskaņai, un līdz ar to arī mūsu enerģijas krājumi ir stipri patērējušies. Lai pietiktu spēka sagaidīt daudz sološo pavasari labā formā, noderēs daži padomi savas enerģijas uzturēšanai un vairošanai.

Pārvaldi savu enerģiju. Iemācies atpazīt izmaiņas sajūtās, laikus pateikt “tā nav mana enerģija” un atlaist to.

Redzi nevainību ikdienā. Ja ieskatās dziļāk, mēs visi esam nevainīgi. Uzskats, ka ikviens dara vislabāko, ko spēj, palīdz saglabāt pozitīvu attieksmi un neuztvert citu negācijas.

Piepulcējies laimīgajiem. Kad nonāc laimīgu vai enerģijas pārpilnu cilvēku tuvumā, piebiedrojies viņiem! Esi pateicīgs par enerģijas dāvanu, tikai nepieļauj, lai tava labsajūta būtu atkarīga no kāda cita enerģijas.

Neķer “sprunguļus”. Tev nepielips tas, ko tu apzināti atlaid. Neuzķer visus kašķa iemeslus, ko kāds raida tavā virzienā.

Meklē skaisto citos, un tu pieskaņosies arvien augstākiem viņu aspektiem. Cilvēki atbildēs ar augstākām vibrācijām.

Esi jauks pret sevi. Pasaule atspoguļo tavu attieksmi.

Nospraud robežas. Ir pilnīgi normāli vēlēties, lai tavā tuvumā nebūtu tenku, žēlabu vai nosodīšanas. Dari to zināmu!

Dalies pozitīvā enerģijā. Jebkurā saskarsmē dominē spēcīgākā enerģija, tāpēc nekādas zemākas vibrācijas tev netiks klāt, ja pats izstarosi augstākas.

Saistītie raksti

Veido gaismas un mīlestības auru. Aizsardzības vairoga vietā izveido pāri plūstošu mīlestības lauku ap sevi. Ļauj, lai šī enerģija ievibrē visus, ko satiec.

Uzticies savai intuīcijai. Tā ir izcila iekšējās vadības sistēma, kas vienmēr spēj parādīt īsto ceļu. Ja neklausies sevī un allaž liec pirmajā vietā citu vēlmes, tu upurē savu enerģiju un ļauj citu enerģijai ietekmēt sevi. Ik reizi, kad uzticies iekšējai balsij un atbilstīgi rīkojies, tu stiprini spēju aizsargāt savu enerģiju un tādējādi dabiski neielaid sevī negatīvu enerģiju.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdotās “Dzīvesziņas gadagrāmatas 2018”.

LA.lv