Latvijā
Rīga

Piepūšamās lelles dēļ starp kafejnīcas apmeklētājiem izceļas konflikts1


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Sestdien, 19. maijā, kādā kafejnīcā Rīgā starp apmeklētājiem piepūšamās lelles dēļ izcēlies konflikts, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 22.00 likumsargi saņēma informāciju par vairākiem tūristiem, kuri ar piepūšamo lelli imitējuši seksuālas darbības vienā no vecpilsētas āra kafejnīcām. Izsaucēja tūristiem aizrādījusi par neadekvāto uzvedību, taču drīz vien izcēlies konflikts. Situācijas atrisināšanai izsaukta RPP.

Kārtības sargi, ierodoties norādītajā adresē, sastapa vairākus sašutušus kafejnīcas apmeklētājus, tostarp arī izsaucēju. Kundze skaidroja, ka sēdējusi āra kafejnīcā ar savu nepilngadīgo dēlu. Netālu atradušies tūristi no Lielbritānijas, kuri lietojuši grādīgos dzērienus un pēkšņi sākuši imitēt seksuālas darbības ar piepūšamo lelli.

Policijas ierašanas brīdī tūristi mierīgi sēdēja pie sava galdiņa. Arī piepūšamā lelle bija satīta un nolikta malā. Ārzemnieki pastāstīja, ka draugam noorganizējuši vecpuišu ballīti un neesot zinājuši, ka ar savām darbībām varētu kādam traucēt.

Ar tūristiem veiktas pārrunas, pēc kā viņi izsaucējai atvainojās un devās prom.

LA.lv