×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2014
Drukāt

“Pietiek velti tupēt Saeimā” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Apes pagasta iedzīvotāja Gaida Gailīte, sveicot redakcijas darbiniekus gadu mijā,  īpaši uzsver, ka laikraksta spēkos ir veidot Latvijas cilvēku prātus,  mudinot uz čaklu darbu un saticīgu dzīvošanu. “Lai cilvēki vairāk paļaujas uz savu gudrību un saviem spēkiem, negaidot palīdzību no kaimiņiem un mistiskiem pārdabiskiem spēkiem.” Gaidas kundze citē Jura Alunāna dzejas rindas: “Tik pie prāta gaismas kļūstot, tauta zied un tauta zeļ.”

Andis Dolāns no Rīgas sašutis – kas ar mums visus šos 20 LR atjaunošanas gadus notiek?! Mūs piemeklē neparedzētas likstas, nelaimes, kāds nepārtraukti sprauž sprunguļus ratu riteņos, bremzējot iespēju normāli dzīvot, attīstīties, soļot uz priekšu. Sajūta tāda, it kā te darbotos kāda mistiska piektā kolonna. Kas vainīgs? Izmisis jautā lasītājs un pats arī sniedz atbildi: “Mūsu pašu seklā domāšana, kašķi partiju starpā, egoisms, naudas kāre, savstarpējā nenovīdība. Ir pēdējais laiks apstāties, apvienot spēkus, lai apturētu izceļotāju vilni un nolemtu, ko darīt turpmākajos gados uz priekšu.”

Vecumnieku novada Stelpē dzīvojošajai Broņislavai Skābuliņai šajā sakarā ir savs redzējums – beidzot arī opozīcija jāliek pie darba, pietiek velti tupēt Saeimā un saņemt algas! “Turpmāk opozīcijai, vienalga no kuras partijas, jādod viens ministra amats, lai viņi strādā un virza attīstību. Tad tai nebūs laika nodarboties tikai ar pretdarbību un meliem. Lai parāda, ka var citādi.”

Savukārt Ignāts Trepšs no Valkas domā, ka Latvijā vajadzīgs tautu konsolidējošs spēks, kas ne tikai spētu organizēt, vadīt rūpniecību, lauksaimniecību, izglītības un zinātnes attīstību, bet arī veidot stabilu politisko sistēmu un valsts pārvaldes struktūru, kas būtu spējīga cīnīties pret nelojāliem spēkiem, kas ņirgājas par latviešu tautu, par neatkarīgo Latviju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skan baigi nežēligi, BET laikam tiesa gan!!! ŠO VĒLMI VAR PATURĒT LAIKAM TIKAI AR DRASTISKĀM METODĒM, JO VIŅIEM TAS PROCESS LIEKAS DABISKS!!! Viņi tačo nezog, bet PAŅEM TO, KAS PIENĀKAS PAR DARBU… LAI realizētu Trepša kunga teikto, KRASI JĀMAINA LIKUMDOŠANA !?? TAČU ŠIE KADRI TO NEMAINĪS un VISS IES IERASTO GAITU, kamēr viņus kā suņus ar spēku neizmetīs ārā!? 11.SAEIMĀ IR MAZ LOJĀLU DEPUTĀTU, KAM TIEŠĀM LATVIJA KAUT KO NOZĪMĒ?!

  2. Valstī kārtību varēs ievest tikai ar Staļina metodēm: katru piekto zagli nošaujot ! Ja nepalīdz, katru ceturto… u.t.t…..Kā suņus… Jo zaglīgus suņus arī saimnieki likvidē…

Draugiem Facebook Twitter Google+