×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
5. augusts, 2017
Drukāt

Pirmdien sabiedrība uzzinās, kādas sekas būs “ss.lv” slēgšanai (5)

Ekrānšāviņš no portāla ss.lvEkrānšāviņš no portāla ss.lv

Interneta nozares eksperti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lēmumu apturēt “ss.lv” saimniecisko darbību vērtē kā nepamatotu un pirmdien, 7.augustā, skaidros tā iespējamās sekas uz Latvijas uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību, informēja ekspertu pārstāvis Toms Kursītis.

Ārkārtas preses brīfingā plkst.12 “Birojnīcā”, Dzirnavu ielā 84 k-2, Rīgā interneta nozares eksperti skaidros iespējamās sekas uz Latvijas uzņēmējdarbības vidi un sabiedrību kopumā, kas varētu rasties pēc VID “nepamatotā lēmuma apturēt sludinājumu portāla “ss.lv” saimniecisko darbību”, pavēstīja Kursīstis.

Konkrētais precedents var mudināt pašmāju lielākos e-komercijas uzņēmumus pārcelt savu darbību uz ārvalstīm, bremzējot Latvijas e-komercijas nozares turpmāko attīstību, pauž eksperti.

Preses brīfingā piedalīsies informācijas aģentūras LETA un portāla TVNET valdes loceklis Juris Mendziņš, augsto tehnoloģiju uzņēmuma “Inbokss” īpašnieks Andris Griķis un uzņēmuma valdes loceklis Jevgenijs Kuzņecovs, kā arī zvērināts advokāts Jānis Zelmenis.

Kā ziņots, VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA “Internet” saimniecisko darbību.

Tikmēr ceturtdienas vakarā “ss.lv” mainīja domēna vārdu uz “ss.com”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Leta un tvnet valdes loceklis… letā locekļo neskaidras ideoloģijas kantora amatpersona?

  2. Laikam VID grib pazīmēties ar ”darbu”? Tad lai pazīmējas un tvarsta tos miljonu nodokļu shēmotājus ,bet ne kādu sludinājumu dēli …Tikai laikam grib izspiest kādus kuvierus… un viss. Bet laikam no ziņojuma dēļa jau neko neizspiedīs – nav jau nodokļu shēmotāji, kuri regulāri maksā…

    • Rekša piebilde tad labāk skaties uz dzīvokļu izīrētājiem – tur lielākā daļa ir par tumšo un nodokļus neredz…

  3. 2 miljoni gadā neienāks budžetā, krēslos bezdētāji&kafijotāji no “rotoru&dirnētāju” kantora padzīs ss no Latvijas?

  4. sabiedriba grib konkrētu VID darbinieku sarakstiņu kuri ir piedalijušies, un kuri ir devuši šos marazmātiskos rīkojumus. lūdzu žurnalistus publiskot kuri ierēdņi ir ko darijuši lai tauta zin savus “varoņus”. ne jau visi vid darbinieki ir idioti

Draugiem Facebook Twitter Google+