×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Aicinām atsaukties cilvēkus, kuri vasarā satikuši Saeimas deputātu! (29)

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas AdministrācijaFoto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Latvijas parlamentārieši bieži vien apvainojas, ja pārtraukumu starp pavasara un rudens sesijām kāds nosauc par “deputātu vasaras brīvlaiku” vai “garo atvaļinājumu”. Šādos brīžos parasti seko taisnošanās, ka deputātu darbs nav tikai tiešraidēs vērojamās Saeimas sēdes, bet gan diskusijas komisijās un darba grupās, iepazīšanās ar likumprojektiem, tikšanās ar vēlētājiem un tamlīdzīga “neredzamā” rosīšanās.

Kāda bija šī vasara? Saeimas pavasara sesija tika slēgta 20. jūnijā, bet rudens sesiju atsākās 2. septembrī. Starplaikā ne reizi nenotika Saeimas sēdes, ne arī amatpersonu atbilžu sniegšanas uz deputātu jautājumiem. No kopumā 16 Saeimas komisijām daudz maz regulāras sēdes sasauca tikai divas. Vairums parlamentāriešu sesiju starplaikā Saeimas nama apkārtnē nebija satiekami. Lielākoties viņi pat nebija sazvanāmi, lai saņemtu komentāru par kādu tā brīža aktualitāti. Bet deputātu atalgojuma sarakstā nav nekādu izmaiņu – sesiju starplaikā tautas kalpi turpina saņemt algu pilnā apmērā.

Tāpēc “Latvijas Avīze” vēlas noskaidrot – varbūt deputāti vasarā čakli tikās ar saviem vēlētājiem? Cienījamie lasītāji, aicinām atsaukties un uzrakstīt, ja vasarā esat saticies ar kādu Saeimas deputātu. Kur un par ko runājāt? Vai un ko deputāts jums palīdzējis? Rakstiet komentāru sadaļā vai uz e-pastu girts.zvirbulis@la.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. Ar Ingu Biti satikāmies vairākkārtīgi, lai pārrunātu aktuālos jautājumus sociālās politikas jomā.

 2. Tikos ar Ingu Biti. Runājām par nekustamā īpašuma nodokli, pasaules pieredzi, iespējamiem modeļiem.

 3. Tikos ar Ingu Biti un runājām par tēmu – ģimene un tās vērtības!

 4. Tikos ar Artusu Kaimiņu dažās sanāksmēs. Runājām par partijas plāniem, situāciju politikā utml.

 5. Imantu Parādnieku ar JAWA redzēju festivālā Laba Daba

 6. Dažus esmu saticis, piemēram, Solvitu Āboltiņu manīju vairākās konferencēs.

 7. 30.septembrī, pēc Valsts prezidenta rīkotās diskusijas par Brexit, satiku un pārmiju dažus vārdus ar Solvitu Āboltiņu!
  Diskusijas laikā redzēju arī Ingunu Sudrabu, Ojāru Ēriku Kalniņu, Lolitu Čigāni u.c.

 8. Vosorā satyku Viļumu Jureiti Aglyunys svātkūs i Leiksnys “Skrytuļa” pestivalūs. Parunuom par latgalīšu kuļturu i školom.

 9. Cienījamo deputātu Abumeri satieku viņa ārsta kabinetā, kad mans vēders atkal sastreikojas

 10. es regulāri Skanstes rajonā satieku Loskutovu, kurš ved pastaigā savu suņuku. arī darbs

 11. Es arī tikos ar Kaimiņu. Kopā atpūtāmies klubā “4 balti krekli” un spriedām par vis kaut ko. Par bēgļiem, izglītības sistēmu un evolūcijas teoriju. Kaimiņš man arī ļoti palīdzēja, jo, kad apsargi gribēja mūs mest laukā (jo domāja, ka es no Sorosiešiem), tad Kaimiņš sarunāja, ka es esmu lādzīgs vīrs.

 12. Skujiņš bija manāms Liepājā dažā izklaides pasākumā.

 13. Nu ļoti gribēju satikt, bet nekā. Arī Saeimas kantorī nav pieejama informācija, par deputātu tikšanās vietām un laikiem. Tā viņiem slepenā informācija, viņi pārsvarā mūk no tautas un lūdz griezties pie palīgiem…….

 14. satiku murnieci norunajam uz spasi vakara

 15. Satiku deputātu Artusu Kaimiņu KPV.LV birojā.Daudz runājām un spriedām par Latvijas nākotni,izglītību,mēdijiem,,bēgļiem.

 16. Tikāmies ar J.Dombravu, kurš bija ieradies Limbažos, lai sniegtu morālu atbalstu un pārrunājām turpmākās sadarbības modeli.

 17. Satiku Ināru Mūrnieci Brīvības pieminekļa tuvumā. Runājām par izglītību. Es nevaru saprast kāpēc no ZZ un Vienotības frakciju deputātiem ir tik mazs atbalsts priekš skolām valsts valodā. Vai kauns par savu dzimto valodu?

 18. Deputātu Boķi redzēju Valmieras tirgū.

 19. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  pat marsiešu satiku biežāk… bet kas tāds ir Saeimas deputāts un pie tam dzīvs un pie tam rokas stiepiena attālumā?

 20. Un skolotājus? :))

  • skolotājs atjauno spēkus 44 dienas vasarā. turklāt viņa atvaļinājuma nauda pa abiem mēnešiem ir ap 1000 + vai – nedaudz. Saeimas deputāts saņem savus tūkstošus mēnešalgas 12 mēnešus gadā, neraugoties uz to, strādā vai nestrādā.

  • Tevi atstāja uz otru gadu 3.klasītē, tāpēc te “atkodies” ?

 21. Ha, tad jau citplanetieti drizak satikt…, tas ir daudz realaks un tuvaks tautai, neko sie pie valsts un budzeta piesukusies paraziti, kuri, pie tam ir nelikumigi sagrabusi varu ar pasu sadomatu nekonstitucionalu likumu palidzibu. Runa ir par Satversmi, kura skaidri pateikts, kam peder vara – tautai. Bet ne partiju mafiju bosiem, kuri sacerot attiecigu velesanu likumu, tautai liegusi jelkadu iespeju so varu realizet, atnemot tai iespeju pasai izvizit sev tikamus kandidatus.
  Ta vieta so funkciju ir pilniba piesavinajusas partijas, jeb drizak, to saimnieki, kuri ari nosaka, par kuriem to pakalpiniem tiks atlauts balsot, dodot iespeju pabaroties pie silem, tadejadi atmetot publikai demokratijas skietamibu. Velesanas bez izveles. Ta nav demokratija. Tas ir viskonkretakais totalitarisms, nozagta valsts, partiju diktatura. Tiesi tapec tiem viss pie kajas, jo jutas drosi, nenomainami un atbild tikai un vienigi pasi sev.

 22. Es tikos ar deputātu Artusu Kaimiņu. Kopā ar kpv.lv valdes locekļiem runājām par tieslietu un izglītības sistēmas sakārtošanu. Bija konstruktīva saruna. Un bija ,šķiet,šīs vasaras karstākā diena.
  Ļoti karsts… 😉

 23. Raivi Dzintaru šovasar darba laikā redz
  eju Siguldas šosejas malā būvmateriālu veikalā!

Draugiem Facebook Twitter Google+