Apbrīno

Pirmizrāde vasaras vērienīgākajai supervaroņu filmai 0

Publicitātes foto

Šajā piektdienā, 14. jūlijā, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt šīs vasaras vērienīgāko supervaroņu filmu “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” (“Spiderman: Homecoming”). Tajā vienu no galvenajām lomām – leģendāro supervaroni Dzelzs Vīrs – atveido Holivudas raksturlomu meistars Roberts Daunijs juniors.

Krāšņā supervaroņu filma “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” ataino Pītera Pārkera jeb Zirnekļcilvēka atgriešanos dzimtajā Ņujorkā un cenšanos atrast balansu savā dzīvē, kur ikdienā viņš ir vienkāršs vidusskolnieks, savukārt no mācībām brīvajā laikā – supervaronis un pilsētas neliešu lielākais bieds. Zēniskā Pītera Pārkera mentors un labvēlis ir šķietami bezrūpīgais miljonārs Tonijs Stārks, kurš nakts melnumā mēdz kļūt par neuzveicamo Dzelzs Vīru. Abiem taisnības cīnītājiem nav viegla dzīve spožajā metropolē, kurā gandrīz aiz katra stūra mīt kāds izveicīgs ļaundaris.

Kinokritiķi filmu “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” jau ir nodēvējuši par vienu no aizraujošākajām “Marvel” komiksu ekranizācijām, uzteicot scenārija spraigo ritmu un gaumīgo humoru. Leģendārie “Marvel” komiksi ir iepazīstinājuši pasauli ne tikai ar Zirnekļcilvēku un Dzelzs Vīru, bet arī ar tādiem supervaroņiem kā Kapteinis Amerika, Skudrcilvēks un Doktors Streindžs.

Filmas “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” aizkulišu informācija liecina, ka šī ir jau astotā reize, kad Roberts Daunijs juniors attēlo Dzelzs Vīru, savukārt Zirnekļcilvēka atveidotājs Toms Holands ir jaunākais aktieris, kurš jebkad ir spēlējis taisnības cīnītāju Pīteru Pārkeru. Talantīgajam angļu aktierim bija tikai 19 gadi, kad viņš tik izvēlēts šai lomai.

Atbildot uz jautājumu, kas viņam ir kopīgs ar Zirnekļcilvēku, Toms Holands filmas “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” pasaules pirmizrādes intervijā atzina, ka dievina augstumu, tāpēc daudzus no iespaidīgajiem trikiem, kas saistīti kāpšanas sienām, ir izpildījis pats. “Taču es neciešu zirnekļus,” atklājis Toms Holands.

Supervaroņu filmas “Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās” reklāmas rullītis:

LA.lv