Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Par ko rakstīja avīzes pirms 100 gadiem – 1916.gada 6.maijā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Līdums”

Preiļi. Nāve no denaturētā. Preiļos žūpība lieliski izplatījusēs. Dzer pašdarītos “šmakouku” un “kandžu”, bet visvairāk denaturēto. Nupat kāds no pārdzeršanās bij izlaidis garu. Tāds pats liktenis pāra nedēļas agrāk bij ķēris divus krievus, bet citus tas maz baida.

Vaislas buļļu pārdošana. Sarkan-Patkules lauksaimniecības biedrības priekšnieks P. Medens bez citu biedru ziņas pārdevis 2 biedrībai piederošus vaislas buļļus. Citi biedri bij nemierā ar šādu andeli, ievērojot vēl to, ka viņa notikuse radu starpā, tas ir, ka viens no buļļiem nodots priekšnieka tuva rada lietošanā, zem tāda noteikuma, ka pēc gada noturēšanas šis bullis paliek par turētāja personīgu īpašumu. Pret šo rīcību bij izteikuse protestu Rīgas Lauksaimniecības centrālbiedrība, bet lieta vēl nokārtota nav un nezināms, kā viņa beigusies.

 

“Rīgas Ziņas”

Pasažieru satiksmi pa Daugavu starp pilsētu un Āgenskalnu tagad uztur 2 tvaikoņi, pie kam tie no rītiem sāk jau braukt no pulksten pus 6, bet vakarā beidz satiksmi pulksten 10.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+