Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Par ko rakstīja avīzes pirms 100 gadiem – 1916.gada 6.maijā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Līdums”

Preiļi. Nāve no denaturētā. Preiļos žūpība lieliski izplatījusēs. Dzer pašdarītos “šmakouku” un “kandžu”, bet visvairāk denaturēto. Nupat kāds no pārdzeršanās bij izlaidis garu. Tāds pats liktenis pāra nedēļas agrāk bij ķēris divus krievus, bet citus tas maz baida.

Vaislas buļļu pārdošana. Sarkan-Patkules lauksaimniecības biedrības priekšnieks P. Medens bez citu biedru ziņas pārdevis 2 biedrībai piederošus vaislas buļļus. Citi biedri bij nemierā ar šādu andeli, ievērojot vēl to, ka viņa notikuse radu starpā, tas ir, ka viens no buļļiem nodots priekšnieka tuva rada lietošanā, zem tāda noteikuma, ka pēc gada noturēšanas šis bullis paliek par turētāja personīgu īpašumu. Pret šo rīcību bij izteikuse protestu Rīgas Lauksaimniecības centrālbiedrība, bet lieta vēl nokārtota nav un nezināms, kā viņa beigusies.

 

“Rīgas Ziņas”

Pasažieru satiksmi pa Daugavu starp pilsētu un Āgenskalnu tagad uztur 2 tvaikoņi, pie kam tie no rītiem sāk jau braukt no pulksten pus 6, bet vakarā beidz satiksmi pulksten 10.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+