Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
7. maijs, 2016
Drukāt

Par ko rakstīja avīzes pirms 100 gadiem – 1916.gada 6.maijā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Līdums”

Preiļi. Nāve no denaturētā. Preiļos žūpība lieliski izplatījusēs. Dzer pašdarītos “šmakouku” un “kandžu”, bet visvairāk denaturēto. Nupat kāds no pārdzeršanās bij izlaidis garu. Tāds pats liktenis pāra nedēļas agrāk bij ķēris divus krievus, bet citus tas maz baida.

Vaislas buļļu pārdošana. Sarkan-Patkules lauksaimniecības biedrības priekšnieks P. Medens bez citu biedru ziņas pārdevis 2 biedrībai piederošus vaislas buļļus. Citi biedri bij nemierā ar šādu andeli, ievērojot vēl to, ka viņa notikuse radu starpā, tas ir, ka viens no buļļiem nodots priekšnieka tuva rada lietošanā, zem tāda noteikuma, ka pēc gada noturēšanas šis bullis paliek par turētāja personīgu īpašumu. Pret šo rīcību bij izteikuse protestu Rīgas Lauksaimniecības centrālbiedrība, bet lieta vēl nokārtota nav un nezināms, kā viņa beigusies.

 

“Rīgas Ziņas”

Pasažieru satiksmi pa Daugavu starp pilsētu un Āgenskalnu tagad uztur 2 tvaikoņi, pie kam tie no rītiem sāk jau braukt no pulksten pus 6, bet vakarā beidz satiksmi pulksten 10.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+