×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Pits un Džolija bija reģistrējuši laulību pirms laulību ceremonijas Francijā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija atklājusi, ka bija reģistrējusi laulību ar Bredu Pitu vēl pirms nelielās laulību ceremonijas pāra mājā Francijā, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Pāris augustā slepus nosvinēja kāzas viņiem piederošajā Miravalas pilī. Taču Džolija atklājusi, ka pirms tam viņi reģistrējuši laulību ASV.

“Pirms laulībām Francijā, ko nosvinējām kopā ar bērniem, mēs ar Bredu jau bijām apprecējušies Kalifornijā. Tā kā esam amerikāņi, mēs nevarējām oficiāli salaulāties Francijā,” viņa sacīja intervijā žurnālam “Corriere della Sera”.

Aktrise teica, ka laulības reģistrēšana esot bijuši ļoti vienkārša un pieticīga. “Kādu dienu es sarunāju tikties ar Bredu plkst.16.30. Es piezvanīju miertiesnesim, un mēs parakstījām dokumentus,” viņa atceras.

Kā ziņots, Džolija un Pits uzņem kopīgu filmu “By the Sea”. 39 gadus vecā Džolija ir filmas režisore, scenāriste un galvenās lomas tēlotāja līdzās Pitam. Filmā stāstīts par kādu pāri, kas 70.gadu vidū dodas ceļojumā uz Eiropu, lai atrisinātu problēmas laulības dzīvē.

Kinolente nofilmēta Maltā neilgi pēc laulību ceremonijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+