Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. janvāris, 2015
Drukāt

Pits un Džolija bija reģistrējuši laulību pirms laulību ceremonijas Francijā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija atklājusi, ka bija reģistrējusi laulību ar Bredu Pitu vēl pirms nelielās laulību ceremonijas pāra mājā Francijā, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Pāris augustā slepus nosvinēja kāzas viņiem piederošajā Miravalas pilī. Taču Džolija atklājusi, ka pirms tam viņi reģistrējuši laulību ASV.

“Pirms laulībām Francijā, ko nosvinējām kopā ar bērniem, mēs ar Bredu jau bijām apprecējušies Kalifornijā. Tā kā esam amerikāņi, mēs nevarējām oficiāli salaulāties Francijā,” viņa sacīja intervijā žurnālam “Corriere della Sera”.

Aktrise teica, ka laulības reģistrēšana esot bijuši ļoti vienkārša un pieticīga. “Kādu dienu es sarunāju tikties ar Bredu plkst.16.30. Es piezvanīju miertiesnesim, un mēs parakstījām dokumentus,” viņa atceras.

Kā ziņots, Džolija un Pits uzņem kopīgu filmu “By the Sea”. 39 gadus vecā Džolija ir filmas režisore, scenāriste un galvenās lomas tēlotāja līdzās Pitam. Filmā stāstīts par kādu pāri, kas 70.gadu vidū dodas ceļojumā uz Eiropu, lai atrisinātu problēmas laulības dzīvē.

Kinolente nofilmēta Maltā neilgi pēc laulību ceremonijas.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+