×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Saule būs Lauvas zodiaka zvaigznājā. Tāpēc pastiprināsies katram sava personīgā svarīguma sajūta un vēlme izrādīties. Šis būs arī jaunu ideju laiks, kad var īstenot dažādas ieceres. Jūlija beigas ir labvēlīgas, lai sāktu dažādus jaunus projektus.

Pilnmēness 18. augustā 12.27.

Jauns Mēness cikls sākas 2. augustā plkst. 23.45.

Jūlijā Merkurs būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc tas ir labvēlīgs laiks, lai citi par jums uzzinātu, jo reklāma spēs piesaistīt apkārtējo uzmanību un interesi. 30. jūlijā Merkurs no Lauvas zīmes pāriet uz Jaunavas zodiaka zīmi. Tas nozīmē, ka cilvēki gribēs iegūt precīzāku un apjomīgāku informāciju par to, kas viņus būs ieinteresējis. Patiks arī palielīties ar saviem sasniegumiem.

Jūlijā un augusta sākumā Venēra būs Lauvas zvaigznājā. Tas veicinās cilvēku vēlmi iegūt sev labāko. Pirms galējā lēmuma pieņemšanas viss tiks rūpīgi izvērtēts. 5. augustā Venēra pāriet uz Jaunavas zvaigznāju, tāpēc ambīcijas un vēlmi sevi izrādīt nomainīs vēlme būt korektiem un pievērst uzmanību detaļām.

Jūlijā Marss būs Skorpiona zvaigznājā, joprojām akcentu liekot uz kvalitāti un patiesumu jebkurā dzīves jomā. Veiksies tiem, kas apzinās, ko grib. 2. augustā Marss ieiet Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Šis aspekts piešķirs dzīvei kustības paātrinājumu un vēlmi iegūt kaut ko vairāk par to, kas jau ir.

Jupiters virzīsies savā ierastajā kustībā pa Jaunavas zvaigznāju, tā ietekmē cilvēki biežāk aizdomāsies par sekām, ko izraisījusi viņu rīcība, atbildības uzņemšanos par tām. Dos spēku un idejas, lai risinātu dažādus sarežģītus jautājumus un pabeigtu ieilgušus darbus.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā un līdz 14. augustam būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka atklātībā nāks agrāk noklusētais. Augusta vidū Saturns atgriežas savā ierastajā kustībā, tāpēc aktuāli kļūs jautājumi par stingrākas kontroles ieviešanu, lai laikus novērstu iespējamās kļūdas un neprecizitātes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+