×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Pļavniekos uzdarbojas viltus veļas mazgājamo mašīnu “uzskaitītāji”

durvju_zvans

Rīgas domes Sociālais dienests aicina uzmanīties iedzīvotājus no viltus sociālajiem darbiniekiem. Viens no tādiem – kāda nenoskaidrota sieviete – pagājušajā nedēļā viesojusies sociālajā mājā Lubānas ielā un stāstījusi, ka veic veļas mazgājamo mašīnu “uzskaiti” dzīvokļos.

Kā aģentūra LETA uzzināja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā, Sociālais dienests saņēma satrauktus zvanus no sociālās mājas Lubānas ielā 44/50 klientiem, kuri informēja, ka piektdien, 25.maijā, it kā sociālā darbiniece ir “uzskaitījusi” veļas mazgājamās mašīnas vairāku klientu dzīvokļos. Neviens no iedzīvotājiem dienesta apliecību šai sievietei neesot prasījis uzrādīt.

Klienti Sociālajā dienestā vēlāk interesējās, kāds būs turpinājums šai vizītei, proti, vai viņiem tiks piešķirtas jaunas veļas mazgājamās mašīnas vai arī gaidāmas kādas citas pārmaiņas.

Rīgas domes Sociālais dienests informē, ka tas nerīko veļas mazgājamo mašīnu maiņas akcijas un teritoriālā centra “Pļavnieki” pakalpojumu nodaļas sociālie darbinieki piektdien sociālās mājas Lubānas ielā 44/50 klientus neapsekoja.

Ja cilvēks apgalvo, ka ir sociālais darbinieks, bet nevar uzrādīt darba apliecību, nav pazīstams un par savu vizīti nav informējis iepriekš, Labklājības departaments iesaka neuzticēties šim cilvēkam un neielaist viņu savā dzīvoklī.

Nekādā gadījumā svešiniekam nav jāizrāda savs dzīvoklis, nav jāuzrāda savi naudas uzkrājumi, kā arī nav jādod līdzi savi personu apliecinošie dokumenti. Visi sociālā darbinieka sniegtie pakalpojumi ir bezmaksas.

Pašvaldība lūdz galvaspilsētas iedzīvotājus par viltus sociālo darbinieku vizītēm nekavējoties informēt Rīgas domes Labklājības departamentu, zvanot uz bezmaksas tālruni 8000 5055, lai būtu iespējams par šiem krāpniekiem operatīvi brīdināt citus cilvēkus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+