Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
29. septembris, 2014
Drukāt

Policija: Inešos avārijā mirusī meitenīte, visticamāk, vesta bez auto sēdeklīša un nepiesprādzēta (3)

LETA/EPALETA/EPA

Sestdien traģiskajā avārijā Vecpiebalgas novadā bojā gājusī deviņus gadus vecā meitenīte, visticamāk, vesta bez auto sēdeklīša un nebija piesprādzēta, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldē.

Jau vēstīts, ka sestdien ap plkst. 22 vakarā Vecpiebalgas novada Inešu pagastā no autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs braucamās daļas nobrauca 1963. gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “Honda”. Automašīnas vadītājs un 1969.gadā dzimusī pasažiere guva vieglas traumas, savukārt deviņus gadus vecajai pasažierei šis brauciens bija liktenīgs – meitene notikuma vietā no gūtajām traumām gāja bojā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess un nozīmētas vairākas ekspertīzes. Sākotnējā informācija liecina, ka iespējamais avārijas iemesls ir vadītāja nespēja tikt galā ar auto vadību – spēkratam nobraucot no asfaltēta ceļa uz ceļa ar grants segumu, to sanesa, un auto iebrauca grāvī. Mazā pasažiere, visticamāk, vesta bez auto sēdeklīša un nepiesprādzēta, klāsta policijā.

VP vēlreiz atgādina, ka pirms sēšanās pie auto stūres ir jāpārliecinās par savu un savu pasažieru drošību. Elementāru drošības normu ievērošana nav policijas prasība, bet gan ikviena ceļu satiksmes dalībnieka pienākums.

Bērnu nedrīkst vest bez auto sēdekļa un nepiesprādzētu, jo pat nelielas bremzēšanas gadījumā bērns var gūt smagas traumas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. policijas koments ir fantastikas līmenī- visticamāk, vesta bez auto sēdeklīša. sēdeklitis vai nu ir mašīnā vai viņa tur nav, kas tas par formulējumu-visticamāk?

  2. kā tad – cietajiem ir koka kastes…

  3. bernu sedeklitis ir mīkstajiem

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+