Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. marts, 2015
Drukāt

Policija lūdz palīdzību Jelgavas novadā pazuduša jauna vīrieša meklēšanā (4)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jelgavas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1989.gadā dzimušo Igoru Sofeičenko, kurš šā gada 5. martā izgājis no dzīves vietas Jelgavas novada Līvbērzes pagastā un pazudis, informē VP ZRP.

Vīrieša pazīmes: kalsnas miesas būves, 190 centimetrus garš, tumši īsi mati. Sofeičenko bija ģērbies tumšā virsjakā, tumšos džinsos, kājās sporta apavi.

Personām, kurām zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta, lūgums par to paziņot VP ZRP Jelgavas ieicrknim, zvanot pa tālruni 63004227, 63004202, 110 vai vērsties personīgi Jelgavā, Pētera ielā 5.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jau gads ir riņķī, vai ir kas zināms? Ir atradies? Vai tiek kas darīts, lai atrastu?

  2. Mmm, ar tādu varētu ar padraudzēties, simatisks. 🙂

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+