Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Policija par automašīnas bojāšanu meklē attēlā redzamo vīrieti (1)

Foto  - VPFoto - VP

Valsts policija par automašīnas bojāšanu meklē attēlā redzamo vīrieti un aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst šo personu vai zina viņa atrašanās vietu, informē Valsts policijā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa policisti saistībā ar automašīnas bojāšanu, kas notika šī gada 10. aprīlī Rīgā, Grēcinieku ielā, meklē attēlā redzamo vīrieti. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Policija aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamo vīrieti vai zina viņa atrašanās vietu, ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67086260, 67086200 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādā veidā un kāpēc bojāta automašīna?Ja bojāta mašīna ar georgija lupatu un Krievijas karogu,tad pareizi,ja dēļ huligānisma,tad jāsoda.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+