Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Policija par automašīnas bojāšanu meklē attēlā redzamo vīrieti (1)

Foto  - VPFoto - VP

Valsts policija par automašīnas bojāšanu meklē attēlā redzamo vīrieti un aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst šo personu vai zina viņa atrašanās vietu, informē Valsts policijā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa policisti saistībā ar automašīnas bojāšanu, kas notika šī gada 10. aprīlī Rīgā, Grēcinieku ielā, meklē attēlā redzamo vīrieti. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Policija aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamo vīrieti vai zina viņa atrašanās vietu, ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67086260, 67086200 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādā veidā un kāpēc bojāta automašīna?Ja bojāta mašīna ar georgija lupatu un Krievijas karogu,tad pareizi,ja dēļ huligānisma,tad jāsoda.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+