Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
4. septembris, 2016
Drukāt

Policija pirks antiradaru noteicējus. Piedalies aptaujā par antiradariem! (4)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Valsts policija (VP) izsludinājusi konkursu par antiradaru detektēšanas ierīču iegādi.

Kā aģentūru LETA informēja VP, šādas ierīces ir nepieciešamas, lai varētu fiksēt tos pārkāpējus, kuri acīmredzami apzināti vēlas traukties ar lielāku ātrumu, nekā atļauts. Turklāt braucējs paliek nesodīts, jo, izmantojot šādas ierīces, var noteikt vietas, kur atļauto ātrumu kontrolē radari, attiecīgi samazinot braukšanas ātrumu un brīdi ievērojot noteikto – tieši tik ilgi, lai izvairītos no soda, taču pēc tam atkal palielinot braukšanas ātrumu.

Plānots, ka par iepirkumā minēto summu varētu iegādāties aptuveni 30 šādas ierīces policijas vajadzībām, policijai piebilstot, ka negodprātīgu ātrumpārkāpēju fiksēšanai tās ir efektīvas.

Pretendentiem savi pieteikumi ir jāiesniedz līdz 12.septembrim.

Līdz 30.augustam par šo neatļauto ierīču lietošanu braukšanas laikā policija noformējusi 104 protokolus, bet pērn šādā laika periodā – 60.

Vai tu pēdējo 2 gadu laikā esi lietojis antiradarus?

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Cik var gvelzt un nesaprast elementāras fizikā balstītas lietas.
  Ir iespējamas ierīces, ar kurām var atklāt jebkāda viļņa garuma STAROJUMU RADOŠAS IERĪCES UN AVOTUS!!! Pie tādām ierīcēm var attiecināt arī antiradarus, kas radariem rada traucējumus!!!
  Ierīces, kuras šādi uz radara signālu reaģējot neizstaro nekādu aktīvu starojumu TĀDĀ VEIDĀ ATKLĀT NEVAR, jo mūsdienu auto ir pietiekoši pieblīvēts ar dažādām pasīvu starojumu ģenerējošām iekārtām!
  Tas, protams, neizslēdz iespēju to atklāt ar citām metodēm, bet izskatās, ka INTERESE IR KĀRTĒJO REIZI PAR IEPIRKUMU.
  Bieži vien tiek iegādāti produkti, kas konkrētajai konkursā izsludinātajai funkcijai atbilst tikai daļēji!
  Var jau būt, ka TĀ IR SAVA VEIDA VALSTĪ PIE IEPIRKUMU ORGANIZĒŠANAS PIEZĪDUSIES MAFIJA!

 2. Izskatās ka mūsu policisti un CSDD grib mūs padarīt par kontrolētāko valsti pasaulē… Vai braucot pa Eiropu, Igauniju vai Lietuvu satopiet tik daudz policajus kā pie mums? Tikai draugi aizmirstiet, ka muļķīgi izliktās ceļazīmes un radaru mežs atriebsies arī jums pašiem…varēsiet līst kā gliemeži nebeidzamās auto kolonnās.

 3. Tā ieciklējušies uz to ātrumu, ka nelabi metas. Būtu melnos punktus pārbūvējuši drošus, nevis bremzējuši caurplūdi kur labi nopelnīt var.

 4. Nu cik var jaukt antiradarus – iekārtas, kuras paredzetas radaru signalu traucēšanai, ar radardetektoriem? Ja primie tiešām ir lieki, tad otrie ir jāatļauj!!! un ar specialu iekārtu palīdzību radot viltus trauksmes, var pieregulēt braukšanas ātrumu tu kur tas patiešām ir vajadzīgs. Nebūs nekad tā, ka visā valsts teritorijā cilvēki brauks ievērojami lenāk kā tas tehniski ir iespejams. Tas ir nonsenss un pat nevajag meģinat to panākt.

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+