×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
12. decembris, 2014
Drukāt

Jelgavas policisti dramatiskos apstākļos izglābj pašnāvnieka dzīvību (2)

Foto - Aija VolkaFoto - Aija Volka

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. decembra vakarā tika saņemta informācija par 1970.gadā dzimušu vīrietis, kurš izgājis no savas dzīvesvietas Jelgavā, lai izdarītu pašnāvību, informē policijā.

Informācija nekavējoties nodota patruļpolicijas postenim, un tā darbinieki nekavējoties sāka vīrieti meklēt, apsekojot vairākas adreses un aptaujājot radiniekus. No saņemtās informācijas policijas darbinieki noskaidroja iespējamo suicīda izdarīšanas vietu pie Platones upes tilta un uzzināja, ka vīrietim jau ilgāku laiku ir depresija. Nekavējoties apsekoja iepriekšminēto tiltu un tuvāko apkārtni.

Vīrietis tiešām atradās zem Platones upes tilta uz ledus un bija tērpies tikai džemperī un biksēs, pārējo apģērbu un mantas atstājis krastā.

Situācija bija izveidojusies jau bīstama, jo jebkurā brīdī ledus varēja ielūzt – bija jau dzirdamas ledus lūšanas skaņas, vīrieša uzvedība bija neadekvāta un tāpēc tika pieņemts lēmums nekavējoties rīkoties, lai glābtu vīrieša dzīvību.

Policisti izveidoja ķēdi, sadodot rokas, lai pietuvoties vīrietim, uz izdevās viņu satvert un izglābt. Operatīvos meklēšanas pasākumus un glābšanas darbus veica Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas patruļdienesta rotas trīs policijas darbinieki – komandieris majors Andris Matuzelis, jaunākais inspektors virsniekvietnieks Māris Ērglis un jaunākais inspektors virsseržants Raimonds Bumbiers.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visu cieņu policistiem par operatīvo un drosmīgo rīcību!

  2. “iespējamo suicīda izdarīšanas vietu” ..nu cik ”stjupidam” ir jābūt teksta autoram lai neprastu lietot latviešu valodas vārdus?

Draugiem Facebook Twitter Google+