Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
20. jūlijs, 2014
Drukāt

Polijas autobusa un mikroautobusa sadursmē Vācijā 10 bojāgājušie

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas austrumos pie Drēzdenes 19.jūlija naktī notika Polijas autobusa un Polijas mikroautobusa sadursme, kurā gājuši bojā vismaz 10 cilvēki un ievainoti vairāk nekā 50, paziņoja policija. Sadursme notika uz autostrādes A4, kura savieno Poliju un Vāciju.

Polijas autobuss ar atpūtniekiem vispirms ietriecās priekšā braucošā Ukrainas autobusā, tad sāka slīdēt pa ceļu un sadūrās ar Polijas mikroautobusu, kurš brauca pretējā virzienā.

Mikroautobusā bija septiņi cilvēki, kas visi gājuši bojā. Dzīvību zaudēja arī trīs cilvēki divstāvīgajā Polijas autobusā, ziņoja Vācijas laikraksts “Bild”.

Ievainotie tika aizvesti uz vietējām slimnīcām. Vairāki no viņiem ir guvuši nopietnus ievainojumus.

Vācijas policija jau ir identificējusi septiņus no bojāgājušajiem kā Polijas pilsoņus.

“Bild” ziņoja, ka avārija notikusi pēc Polijas autobusa šofera iesnaušanās pie stūres. Policija tomēr neapstiprināja šo ziņu un paskaidroja, ka avārijas cēlonis vēl nav zināms.

Polijas tūrisma firma “Sindbad”, kas ir katastrofā iesaistītā Polijas autobusa operatore, paziņoja, ka autobusā bija 65 pasažieri un trīs apkalpes locekļi. Lielākā daļa šo cilvēku bija Polijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+