Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
18. oktobris, 2016
Drukāt

Politikā jāiesaistās jauniem cilvēkiem, uzskata Vējonis

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

“Lai mūsu valstī notiktu nozīmīgas pārmaiņas, jauniem un talantīgiem cilvēkiem ir jāiesaistās politikā,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien tikšanās laikā ar Jauniešu Saeimas prezidiju.

Valsts prezidents aicināja jauniešus uz aktīvu sabiedrisko darbību, sākot katram ar savu skolu, pilsētu un novadu. “Jauniešu Saeimas projekts, kas aktīvajiem Latvijas jauniešiem dod iespēju mācīties formulēt un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt politiķa profesijas ikdienu, ir ļoti svarīgs,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents uzklausīja jauniešu domas par norisēm izglītības sistēmā, kā arī saistībā ar Latvijas ekonomisko attīstību un starptautiskajām aktualitātēm.

Sarunā Valsts prezidents aicināja Jauniešu Saeimas darbā pievērst uzmanību tam, lai jauniešos veicinātu izpratni par politiku un gatavību pašiem iesaistīties un uzņemties atbildību par valsts nākotni. Politiķi un politiskajā procesā pieņemtie lēmumi ietekmē ikvienu valsts iedzīvotāju, tāpēc svarīgi, lai politikā ienāktu vairāk jaunu cilvēku ar labu izglītību, tālredzīgiem mērķiem un drosmi rīkoties.

Raimonds Vējonis Jauniešu Saeimas locekļiem novēlēja nezaudēt interesi par politiku un turpināt attīstīt savas līderu prasmes, lai nākotnē piedalītos pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, vai citādi iesaistītos Latvijas politikas veidošanā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+