×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Politikā jāiesaistās jauniem cilvēkiem, uzskata Vējonis

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

“Lai mūsu valstī notiktu nozīmīgas pārmaiņas, jauniem un talantīgiem cilvēkiem ir jāiesaistās politikā,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien tikšanās laikā ar Jauniešu Saeimas prezidiju.

Valsts prezidents aicināja jauniešus uz aktīvu sabiedrisko darbību, sākot katram ar savu skolu, pilsētu un novadu. “Jauniešu Saeimas projekts, kas aktīvajiem Latvijas jauniešiem dod iespēju mācīties formulēt un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt politiķa profesijas ikdienu, ir ļoti svarīgs,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents uzklausīja jauniešu domas par norisēm izglītības sistēmā, kā arī saistībā ar Latvijas ekonomisko attīstību un starptautiskajām aktualitātēm.

Sarunā Valsts prezidents aicināja Jauniešu Saeimas darbā pievērst uzmanību tam, lai jauniešos veicinātu izpratni par politiku un gatavību pašiem iesaistīties un uzņemties atbildību par valsts nākotni. Politiķi un politiskajā procesā pieņemtie lēmumi ietekmē ikvienu valsts iedzīvotāju, tāpēc svarīgi, lai politikā ienāktu vairāk jaunu cilvēku ar labu izglītību, tālredzīgiem mērķiem un drosmi rīkoties.

Raimonds Vējonis Jauniešu Saeimas locekļiem novēlēja nezaudēt interesi par politiku un turpināt attīstīt savas līderu prasmes, lai nākotnē piedalītos pašvaldības vai Saeimas vēlēšanās, vai citādi iesaistītos Latvijas politikas veidošanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+